Service technician - Junior

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiac1300 € / mesiac a viac v závislosti od zručností, schopností a osobnostných predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu a chcete uplatniť svoje skúsenosti a zručnosti? Pridajte sa k nám! Predaj našich výrobkov celosvetovo rastie a s ním rozširujeme aj naše kapacity a počet zamestnancov. Úspech našej spoločnosti závisí od skúseností a motivácie našich zamestnancov, preto je našim záväzkom ich rozvoj. Cieľom spoločnosti STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. je umožniť zamestnancom pracovať čo najlepšie, rozvíjať ich vlastný potenciál a napĺňať pracovné ambície.

Do svojho rozrastajúceho sa tímu hľadáme kolegu na pozíciu heat pump service technician – junior.

Aká bude náplň Vašej práce?
• diagnostika a opravy základných porúch na tepelných čerpadlách a systémovej technike
• vykonávanie servisných prehliadok systémovej techniky
• technické poradenstvo servisným partnerom STIEBEL ELTRON

Staňte sa súčasťou výroby celosvetového technologického lídra na trhu v segmente ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie STIEBEL ELTRON. Spoznajte priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov.

U nás vieme dobre vykonanú prácu oceniť, a to nielen mzdou. S našimi zamestnancami sa delíme o úspech spoločnosti prostredníctvom týchto benefitov:

• dlhodobé perspektívne zamestnanie s možnosťou profesijného i osobného rastu
• prácu pre zaujímavú a stabilnú nadnárodnú spoločnosť
• spoluprácu v medzinárodnom tíme odborníkov
• motivačné platové ohodnotenie
• možnosť kariérneho posunu
• kurzy (chladiarenský)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

samostatný elektrotechnik § 22, technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Tešíme sa na životopisy uchádzačov, ktorí majú nasledujúce skúseností:

• vodičský preukaz B
• ochota cestovať
• komunikatívnosť, samostatnosť
• zákaznícky orientovaný prístup
• ochota učiť sa a rozvíjať
• schopnosť pracovať v tíme
• AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni

Sme stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod, s takmer 500 zamestnancami. Našimi hodnotami sú zodpovednosť, profesionalita a otvorenosť.

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. (predtým TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o., firma spod Tatier s tradíciou od roku 1845), je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. STIEBEL ELTRON je medzinárodne zameraný koncern a patrí celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

FB: https://www.facebook.com/StiebelEltronSlovensko/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kéri Bašistová
E-mail: poslať životopis
ID: 4429727  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac