Vysekávač plechov- Trumatic

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
4,11 EUR/hod.základná mzda: 4,11 € / hod. + príplatky a prémie, po skúšobnej dobe navýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Dierovanie dielcov a vysekávanie tvarov na vysekávacom automate
  • ohýbanie dielcov podľa navolených programov z plechu
  • Obsluhu a zoradenie Trumaticu, TruPunch a Trubendu - zoradenie dierovacích a ohýbacích jednotiek
  • Obsluhu a zoradenie programovo riadenej zakružovačky pre rúrkový výmenník
  • Navolenie programu pre potrebný dielec, nastavenie dorazov

Pracovný čas 7,5 hodiny + 0,5 hodinová obedná prestávka. Ide o 3 - zmennú prevádzku.

  • Vianočný a dovolenkový plat
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
  • príspevok na závodné stravovanie
  • firemné spoločenské posedenia (rodinný deň, deň detí, vianočný večierok)
  • príspevok na dopravu podľa počtu km
  • odmeny (darcom krvi, pri narodení dieťaťa, pri odchode do dôchodku)
  • zvýhodnený predaj firemných výrobkov
  • firemné športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

  • znalosť povrchových úprav- veľkou výhodou
  • skúsenosti ako nastavovač, zoraďovač, frézar- veľkou výhodou

Sme stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod, s takmer 500 zamestnancami. Našimi hodnotami sú zodpovednosť, profesionalita a otvorenosť.

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. (predtým TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o., firma spod Tatier s tradíciou od roku 1845), je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. STIEBEL ELTRON je medzinárodne zameraný koncern a patrí celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

FB: https://www.facebook.com/StiebelEltronSlovensko/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kéri Bašistová
E-mail: poslať životopis
ID: 4017265  Dátum zverejnenia: 16.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,11 EUR/hod.