Montážny pracovník

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,17 EUR/hod.hrubá mzda sa po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby navyšuje- plat od 1 070 € do 1140 €; zamestnanec má okrem toho nárok na Dovolenkový plat a Vianočný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pred montážne práce na skupinách a podskupinách dielcov a zostáv
  • Montážne práce vo výrobe, napr. elektro zapojenie; montáž držiakov; balenie na baliacej linke; montáž rozvádzacích skríň.
  • Obsluha zariadenie skúšky tesnosti, skúška tesnosti a ich správne vyhodnotenie.
  • Montážne, manipulačné práce prevažne ručného charakteru
  • Obsluha stojov a zariadení
  • Čistenie a balenie výrobkov
  • Manipulácia s bremenami, triedenie, ukladanie, nosenie, balenie, čistenie, počítanie
  • Vykonávanie kontrol kvality procesu a produktu vizuálne, s jednoduchými kalibrami

Pracovný čas 7,5 hodiny + 0,5 hodinová obedná prestávka. Ide o 3 - zmennú prevádzku.

  • NÁBOROVY PRÍSPEVOK 250 € (po skúšobnej dobe)
  • zo smeru SNV a okolie autobusová doprava
  • Vianočný a dovolenkový plat
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
  • príspevok na závodné stravovanie
  • firemné spoločenské posedenia (rodinný deň, deň detí, vianočný večierok)
  • príspevok na dopravu podľa počtu km
  • odmeny (darcom krvi, pri narodení dieťaťa, pri odchode do dôchodku, pracovné a životné
jubilea)
  • zvýhodnený predaj firemných výrobkov
  • firemné športové aktivity

Ak máte záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite nám váš životopis. Životopisy sú vyhodnocované a uchádzači , ktorí spĺňajú naše požiadavky sú priebežne pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

  • osvedčenie podľa § 21 elektrotechnik veľkou výhodou
  • pájkarsky preukaz - veľkou výhodou

Sme stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod, s takmer 500 zamestnancami. Našimi hodnotami sú zodpovednosť, profesionalita a otvorenosť.

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. (predtým TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o., firma spod Tatier s tradíciou od roku 1845), je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. STIEBEL ELTRON je medzinárodne zameraný koncern a patrí celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

FB: https://www.facebook.com/StiebelEltronSlovensko/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kéri Bašistová
Tel.: +421527127225
E-mail: poslať životopis
ID: 3948935  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,17 EUR/hod.