Elektroúdržbár v strojárskej výrobe - získajte stabilné miesto v rastúcej spoločnosti a získajte náborový príspevok 250€

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
6,35 EUR/hod.k základnej hodinovej mzde prislúchajú výkonnostné prémie, až do výšky 14%. mzda po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby - plat od 1 190 € do 1260 €; zamestnanec má okrem toho nárok na Dovolenkový plat a Vianočný plat + náborový bonus 250 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu a chcete uplatniť svoje zručnosti? Pridajte sa k nám! Predaj našich výrobkov celosvetovo rastie a s ním rozširujeme aj naše kapacity a počet zamestnancov. Úspech našej spoločnosti závisí od skúseností a motivácie našich zamestnancov, preto je našim záväzkom ich rozvoj. Cieľom spoločnosti STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. je umožniť zamestnancom pracovať čo najlepšie, rozvíjať ich vlastný potenciál a napĺňať pracovné ambície.

Do našej spoločnosti prijmeme elektroúdržbára, ktorého úlohou bude:

  • elektromontážne práce v objekte spoločnosti,
  • elektro údržba strojných zariadení (lisovacie, vysekávacie a ohýbacie stroje),
  • opravy elektrických strojov, rozvádzačov rozvodových skríň, ovládacích pultov a odstraňovanie porúch,
  • preventívne prehliadky elektro časti strojov a zariadení,
  • oprava rozvodov osvetlenia a osvetľovacích telies,
  • opravy slaboprúdových rozvodov,
  • spolupráca pri opravách s prevádzkovými zámočníkmi,
  • inštalácie nových strojov a zariadení,
  • plánované opravy charakteru elektro,
  • preventívne kontroly zváracích agregátov a vedenie záznamov,
  • odstraňovanie závad z revízií,
  • navrhovanie elektro materiálu potrebného pre údržbu, opravy a inštalácie,
  • opravy programovateľných zariadení a elektronických riadiacich systémov v rámci odbornej zdatnosti a technického vybavenia.

Ide o prácu v 2-zmennej prevádzke.

Staňte sa súčasťou výroby celosvetového technologického lídra na trhu v segmente ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie STIEBEL ELTRON. Veríme, že práca u nás sa vám bude páčiť a nájdete v nej stabilné zamestnanie aj príjemný kolektív.

U nás vieme dobre vykonanú prácu oceniť, a to nielen mzdou. S našimi zamestnancami sa delíme o úspech spoločnosti prostredníctvom týchto benefitov:

  • Vianočná a dovolenková odmena,
  • náborový príspevok vo výške 250€,
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie,
  • príspevok na závodné stravovanie,
  • firemné spoločenské posedenia (rodinný deň, deň detí, vianočný večierok),
  • príspevok na dopravu podľa počtu km, prípadne dopravu firemným autobusom zo a do SNV,
  • odmeny (darcom krvi, pri narodení dieťaťa, pri odchode do dôchodku, dochádzkový bonus),
  • príspevok na rekreáciu detí zamestnancov,
  • zvýhodnený predaj firemných výrobkov,
  • firemné športové aktivity.

Zaujali sme Vás? Ak áno, radi si prečítame Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Tešíme sa na životopisy uchádzačov, ktorí spĺňajú nasledujúce predpoklady:

  • osvedčenie podľa § 21 elektrotechnik - podmienka,
  • osvedčenie podľa § 22 samostatný elektrotechnik - výhodou,
  • prax na pozícii elektrikára - výhodou.

Sme stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod, s takmer 500 zamestnancami. Našimi hodnotami sú zodpovednosť, profesionalita a otvorenosť.

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. (predtým TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o., firma spod Tatier s tradíciou od roku 1845), je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. STIEBEL ELTRON je medzinárodne zameraný koncern a patrí celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

FB: https://www.facebook.com/StiebelEltronSlovensko/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kéri Bašistová
E-mail: poslať životopis
ID: 2980644  Dátum zverejnenia: 10.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,35 EUR/hod.