Logo STEVE MADDEN / EMK Group s.r.o.

Asistent/ka predaja na 30 alebo 25 hodín/týždenne - STEVE MADDEN

STEVE MADDEN / EMK Group s.r.o.

Miesto práce
Nivy, Mlynské nivy, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
530 - 768 EUR/mesiacFINANČNÉ OHODNOTENIE: 25 hod. úväzok: 530,-€ (+ pravidelné bonusové ohodnotenie + príplatky za víkendy) 30 hod. úväzok: 640,-€ (+ pravidelné bonusové ohodnotenie + príplatky za víkendy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistentov predaja na 30 alebo 25 hodinový pracovný úväzok pre predajňu Steve Madden Nivy.

Náplň práce:
• obsluha zákazníkov na predajni, prvotriedna prezentácia tovaru a poradenstvo pri výbere obuvi a doplnkov
• práca s pokladňou
• budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
• zodpovednosť za vzhľad a chod predajne, udržiavanie poriadku v predajni a v sklade

Profesionálne a stabilné pracovné prostredie v mladej a dynamickej spoločnosti
Možnosť pracovať pre medzinárodnú značku
Motivujúce finančné ohodnotenie
Príplatky za víkendy
Dáme pár trendových topánok značky Steve Madden zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadšenie pre módu a úsmev na tvári
Cit pre zákazníka
Výborné komunikačné schopnosti
Flexibilita / práca aj cez víkendy
Samostatnosť/ ale ste aj tímový hráč
Ochota učiť sa nové veci
Znalosť slovenského jazyka
Vek 18 rokov a vyššie (PODMIENKOU!)

EMK Group s. r. o. je spoločnosť, ktorá má výhradné zastupovanie americkej značky Steve Madden.

Steve Madden je americká značka obuvi, kabeliek a iných módnych doplnkov od roku 1990. Samotný zakľadateľ Steve Madden je najúspešnejším americkým návrhárom topánok. Za krátku dobu spôsobil vďaka svojim skúsenostiam s unikátnym a kreatívnym dizajnom doslova revolúciu v obuvníckom priemysle. Inšpiroval sa hlavne New Yorskými ulicami a jeho topánky sú pre ľudí, ktorí majú radi pozornosť! Vyznačujú sa jedinečným dizajnom, originálnymi vzormi a vysokou kvalitou. Svojimi dizajnami umožňuje ženám vyjadrenie vlastnej individuality skrz ich unikátny štýl a pritom zachytáva všetky najnovšie trendy. Dnes má Steve Madden milióny fanúšikov po celom svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Barbara Štefániová
E-mail: poslať životopis
ID: 3587220  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 530 EUR/mesiac