Prevádzkový údržbár

STERIS AST SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park 6020/5, okres Michalovce
Termín nástupu
01.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu
• Vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení
• Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
• Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže
• Ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení
• Optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení
• Spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi
• Reportovanie nadriadenemu vedúcemu údržby

Ponúkame:
• Zázemie stabilnej a dynamickej spoločnosti s tradíciou
• Odpovedajúce finančné ohodnotenie s možnosťou prémií po zapracovaní
• Zmluvu na dobu určitú s možnosťou predĺženia
• Možnosť osobného rastu a rozvoja
• Prácu v priateľskom kolektíve
• Nástup ihneď alebo podľa dohody

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím Váš životopis na email: [email protected].

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
• Skúsenosti s mechanickou a elektrickou údržbou
• Vyhlášku pre prácu s nízkym napätím do 1000V - výhoda
• Manuálnu zručnosť
• Znalosť elektrických strojov a zariadení
• Prácu v 2-smennej prevádzke
• Samostatnosť a iniciatívny prístup k práci
• Flexibilitu

Spoločnosť STERIS sa zaoberá sterilizáciou jednorazových zdravotníckych pomôcok a zdravotníckych prostriedkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3224004  Dátum zverejnenia: 4.1.2018