Logo StepUP, s.r.o. - svet zábavy a umenia

Animátor kultúrnych podujatí

StepUP, s.r.o. - svet zábavy a umenia

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Animátor so skúsenosťami na akciách prevažne pre deti v MŠ, ZŠ, Obciach, Mestách, Firemných akciách, ktoré sa uskutočňujú aj počas pracovného týždňa aj počas víkendov (vždy podľa dopytu).

Hľadáme zodpovedného, kreatívneho animátora, ktorý sa nebojí aj manuálnej práce s pozitívnym vzťahom k deťom (PODMIENKA!!!), je dochvíľny a dokáže navodiť príjemnú atmosféru podujatia svojou aktivitou.

V mesiacoch - máj/jún:
Animovanie detských akcií ako napr. MDD a rozlúčky s predškolákmi (vrátane animačnej činnosti + manuálna činnosť-ako prebrať a poskladať kostýmy ,atrakcie, stanovištia, aparatúry)

V mesiacoch - júl/august:
Animátor na letných podujatiach podľa dohody.

V mesiacoch september/október/november:
Najmä animátor detských akcií ako napr. šarkaniáda, tekvičková slávnosť (vrátane animačnej činnosti + manuálna činnosť- ako prebrať a poskladať kostýmy, atrakcie, stanovištia, aparatúru)

V mesiacoch december:
Odohranie Mikulášskych divadelných predstavení v MŠ, ZŠ, obce, mestá - od rána do večera podľa dopytu (nácvik na mikulášske predstavenia je 2 x víkend v novembri)

V mesiacoch január/február/marec:
Animátor detských akcií ako napr. karnevaly a šibačkové slávnosti (vrátane animačnej činnosti + manuálna činnosť-ako prebrať a poskladať kostýmy, atrakcie, stanovištia, aparatúru)

V mesiacoch apríl:
zúčastniť sa na školení animátorov, príprava nových projektov do firmy

Jednotlivé mesiace sú nárazové (najmä december, február, máj, jún) čiže tam treba rátať s výkonom práce každý deň vrátane víkendov.

  • flexibilná pracovná doba,
  • možnosť kariérneho rastu - podieľanie sa na ďalších projektoch našej spoločnosti ako herec/moderátor/šéfanimátor,
  • práca v super kolektíve,
  • pravidelné školenia,
  • možnosť uplatnenia si praxe pre študentov v odbore Animátor, Cestovný ruch, Pedagogika a iné.

V prípade ak sa Vám neozveme, Vaša žiadosť o zamestnanie (životopis/skúsenosti) bola nevyhovujúca. Uchádzačom, ktorých životopis nám vyhovuje sa ozveme za účelom pozvania na osobných pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

herectvo, animátor, divadelná tvorba

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného, kreatívneho animátora, ktorý sa nebojí aj manuálnej práce s pozitívnym vzťahom k deťom (PODMIENKA!!!), je dochvíľny a pozitívne naladený.
- Schopnosť animovať akciu vhodnú pre detských divákov!, herecké schopnosti, tešiť sa z práce s deťmi
- Vodičský preukaz B Výhodou (aktívny vodič)
- Podmienkou je zúčastniť sa školení

Organizovanie podujatí, eventov, moderovanie, interaktívne divadelné predstavenia, animačný program, agentúrna činnosť, zábavné atrakcie, denné tábory, Horror House Slovakia, tvorba detských piesní, rozprávok a iné.
www.stepup.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Mistríková
Tel.: +421902172147
E-mail: poslať životopis
ID: 4800710  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.