Reagujte bez životopisu

Manipulačný pracovník kompostárne – vodič

stepco s.r.o.

Miesto práce
Čebovce
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 450 EUR/mesiacMzda pozostáva z fixnej zložky 900 eur a z variabilnej zložky až do 550 eur a závisí od plnenia výrobného plánu zariadenia. Výška mzdy bude upresnená na pracovnom pohovore a bude závisieť aj od zručností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha kolesového nakladača a ostatných zariadení v zariadení na zhodnocovanie odpadov "Kompostáreň Čebovce"
- spracovanie materiálu v procese výroby (príjem, uhŕňanie, uskladnenie a navážanie do procesu výroby, vyskladnenie výrobkov)
- bežná prevádzková starostlivosť o strojné zariadenia
- vedenie prevádzkovej dokumentácie výroby
- práca na 8 hodinové zmeny - ranné a poobedné zmeny (6:00-14:00; 14:00-22:00)

- motivujúce finančné ohodnotenie
- v prípade dosiahnutia priaznivého ekonomického výsledku spoločnosti kvartálne odmeny
- mimoriadne odmeny v prípade dosiahnutia mimoriadnych pracovných výkonov alebo v prípade výnimočných udalostí v rodine

K žiadosti o zaradenie do výberového konania prosím priložte svoj životopis. Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať.

Výška mzdy bude upresnená na pracovnom pohovore a bude závisieť od zručností a schopností uchádzača.

Spoločnosť stepco s.r.o. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia môžte získať prostredníctvom e-mailu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárenské, respektíve poľnohospodárske

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Počet rokov praxe

2

náležité platné vodičské oprávnenie skupiny B, C, T, E

- strojnícky preukaz na obsluhu stavebných strojov: pre skupiny 1,9

- prax vo vedení kolesového nakladača aspoň aspoň 2 roky

-pracovitosť, zodpovednosť, technická zručnosť

Progresívne rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti prevádzkovania a správy kompostární a zariadení na zhodnocovanie odpadov a v oblasti manažmentu kompostovacích a fermentačných procesov.
ID: 3810478  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac