Pracovník, pracovníčka v sklade - skladník/vodič, vodička vysokozdvižného vozíka v sklade

Step Up Sp. z o.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihned
800 - 1 100 EUR/mesiac• Základná mzda 800€ mesačne brutto / 4,91€ na hodinu, • mesačná prémia do výšky 10% základnej mzdy • 13. plat do výšky 600€ v závislosti od dochádzky a doby odpracovania • príplatok za nočné zmeny • príplatok za prácu nadčas nad rámec zákona • stravné lístky v hodnote 3,60€ s príspevkom zamestnanca 0,38€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadom k dynamickému vývoju spoločnosti hľadáme kandydáty na pozíciu:

Pracovník, pracovníčka v sklade - skladník, vodič, vodička vysokozdvižného vozíka v sklade

Miesto práce: Sered - sever
Sklad sa nachádza v Seredi - sever, pozdĺžcesty R1 od Trnavy do Nitry.
Trnava - Sered = 16 km, Nitra - Sered = 30 km.

Vyžadujeme:
- schopnosť vykonávať základných manipuláciu s tovarom, ako je zbieranie tovaru z regálov, ukladanie na paletách
- prijímanie prichádzajúceho tovaru
- skladovanie a balenie spotrebného tovaru, krmivá pre zvieratá, suchého tovaru
- starostlivosť o usporiadanie tovaru v sklade
- schopnosť komunikácie v slovenskom alebo českom jazyku
- vernosť a čistý trestný register
- dostupnosť pre prácu v 4 brigádnym systéme
- motivácia k práci a rozvoju

Nevyžadujeme:
- skúsenosti, kandidátmôžebyť s len obmedzenýmiskúsenosťami v sklade

• bezplatná doprava z viacerých smerov (GA, SA, TT, HC, NZ, KN)
• príspevok do III. piliera
• Možnosť poskytnutia firemnej pôžičky v krízových situáciách
• Vernostná odmena pri pracovnom výročí
• Špeciálna odmena pri významných životných príležitostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
• Pracovné voľno s náhradou mzdy navyše na základe odpracovanej doby
• Rekreačné poukazy
• Príspevok za odporučenie zamestnanca
• Účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca i rodinných príslušníkov (napr. letná akcia...)
• možnosť dokončenie bezplatného kurzu pre obsluhu vysokozdvižného vozíka

UBYTOVACIE ZARIADENIE
V súčasnej dobe máme k dispozícii obmedzený počet lôžok pre 10 ukrajinských pracovníkov, ktorí požiadali o pracovné povolenie.

Pozývame vás na aplikovanie na pozície.
Prosím o zasielanie aktuálnych životopisov na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Skladovanie a manipulácia, spoločné balenie a koprodukcia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skladník, vodič vysokozdvižného vozíka v sklade

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dostupnosť pre prácu v 3-výmennom systéme

Sprostredkovanie práce, pracovné ponuky

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3641759  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiac• Základná mzda 800€ mesačne brutto / 4,91€ na hodinu, • mesačná prémia do výšky 10% základnej mzdy • 13. plat do výšky 600€ v závislosti od dochádzky a doby odpracovania • príplatok za nočné zmeny • príplatok za prácu nadčas nad rámec zákona • stravné lístky v hodnote 3,60€ s príspevkom zamestnanca 0,38€