IT Analytik - Card Systems

Stengl a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 35 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do projektu pre nášho dlhodobého partnera z finančného sektora hľadáme IT Analytika:Tvojou náplňou práce bude:
  •  návrh a analýza softvérových riešení,
  •  kooperácia s Enterprise a Solution architektmi na architektúre riešení,
  •  kooperácia s Biznis / IT analytikmi, vývojovými a testerskými tímami,
  •  vypracovanie návrhov riešení, dopadových analýz, detailných funkčných špecifikácií,
  •  vypracovanie a udržiavanie technických dokumentácií,
  •  kontinuálne rozširovanie a zlepšovanie existujúcich riešení.

• kurzy nemeckého a anglického jazyka,
• rôzne športové a relaxačno-regeneračné aktivity,
• 200 eur na vlastne športové a relaxačno – regeneračné aktivity (len pri TPP),
• plne preplácané stravné lístky (len pri TPP),
• príspevok na DDS (po 12. mesiacoch) (len pri TPP),
• bonusy pri jubileách vo firme,
• bonusy pri narodení dieťaťa,
• firemné akcie,
• 2dni sick day ročne (len pri TPP).

Ponúkame tiež:
• atraktívnu, rôznorodú prácu na zaujímavých projektoch,
• kvalitné technické vybavenie, vyspelú IT infraštruktúru,
• možnosť profesionálneho rastu,
• motivujúce finančné ohodnotenie s možnosťou pravidelného prehodnotenia,
• možnosť vzdelávania a výberu rôznych školení (hard skill / soft skill).

Všetkým záujemcom, ktorí nám zaslali profesný životopis, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Pre veľké množstvo uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov s požadovanými predpokladmi uvedenými v zaslanom CV.
Životopisy a prípadné motivačné listy s kontaktnými údajmi posielajte na email: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Kľúčové technológie a nástroje:

  • integračné štandardy pre REST SOAP(Swagger, OpenAPI 3+, WSDL),
  • SQL(Oracle) + NoSQL(MongoDB),
  • BPMN+UML a ich použitie (Use case/Component/Activity/Sequence diagram, ERD, Process flow),
  • dátové formáty (JSON,YAML,XML).
Nice-to-have:
  •  skúsenosti s nástrojmi (IDE) na tvorbu diagramov - napr. (EA, Draw.io, PlantUML, Mermaid, Camunda Modeler),
  •  analytické nástroje (ELK, Dynatrace, Grafana, PowerBI),
  •  skúsenosti s platformami GitLab alebo GitHub,
  •  skúsenosti v vývojom SW,
  •  koncepty/prístupy k vývoju SW (TDD, DDD, behaviorálne design patterny),
  •  CI/CD nástroje (Jenkins, Gitlab jobs, SonarQube, minimálne na použivateľskej úrovni),
  •  skúsenosti s kontajnermi a cloud riešeniami,
  •  skúsenosti s "collaborative tools" (Jira, Confluence, MS Teams a ostatné MS 365 nástroje),
  •  prehľad a záujem o nové technológie a postupy (microservisná architektúra, distribuované systémy).

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
E-mail: poslať životopis
ID: 4794750  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 35 EUR/hod.