Full-stack - Headless CMS Expert

Stengl a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 35 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného partnera s oblasti IT/Telco hľadáme :

  • skúsených developerov, ktorí zapadnú do nášho tímu,  niekoho, kto tento projekt vie rozbehnúť, nastaviť a doniesť k nám know-how,
  • zákazník má veľmi dobrú predstavu o tom, čo chce dosiahnuť, ale v tíme mu chýbajú praktické skúsenosti. Vašim cieľom je, aby ste vedeli šetriť čas pri diskusiách a vývoji, teda aby nemusel zákazník experimentovať s rôznymi prístupmi, ale aby od vás dostal priamu spätnú väzbu,

  • expertov v oblasti - TypescriptHeadless CMSNext.jsReactMikroservisyktorí majú už za sebou takéto projekty dokončené,
  • vedieť pracovať v menšom tíme a viesť ho (3-5 členov),

  • práca s MACH architektúrou - cieľom je separovať backend od frontendu.
    - Architektúra MACH je sada technologických princípov, ktoré podporujú nové, najlepšie technologické platformy,
    - založené na mikroslužbách, API-first, cloud-native a Headless (MACH).

  • Hľadáme ľudí, ktorí budú mať plnú pozornosť venovanú tomuto projektu (100% alokácia).
  • Pochádzanie z Bratislavy výhodou.

  • Možnosť práce aj REMOTE (aj z Českej republiky).
  • Fungovať sa bude cez teamsy agilne- standupy, sprinty atď.

  • Nástup možný aj ihneď

• kurzy nemeckého a anglického jazyka,
• rôzne športové a relaxačno-regeneračné aktivity,
• 200 eur na vlastne športové a relaxačno – regeneračné aktivity (len pri TPP),
• plne preplácané stravné lístky (len pri TPP),
• príspevok na DDS (po 12. mesiacoch) (len pri TPP),
• bonusy pri jubileách vo firme,
• bonusy pri narodení dieťaťa,
• firemné akcie,
• 2dni sick day ročne (len pri TPP).
Ponúkame tiež:
• atraktívnu, rôznorodú prácu na zaujímavých projektoch,
• kvalitné technické vybavenie, vyspelú IT infraštruktúru,
• možnosť profesionálneho rastu,
• motivujúce finančné ohodnotenie s možnosťou pravidelného prehodnotenia,
• možnosť vzdelávania a výberu rôznych školení (hard skill / soft skill).

Všetkým záujemcom, ktorí nám zaslali profesný životopis, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Pre veľké množstvo uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov s požadovanými predpokladmi uvedenými v zaslanom CV.
Životopisy a prípadné motivačné listy s kontaktnými údajmi posielajte na email: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

next.js - Expert
ReactJS - Expert

Počet rokov praxe

5

Must-Have:

  • skúsenosti s Headless CMS - Strapi, Contentful, Playload, Webiny, Storyblok(aj konfiguračne),
  • dlhoročná prax s Next.js, ideálne skúsenosť so stavaním greenfield projektov,
  • schopnosť navrhovania komponentov v React a presného skladania,
  • skúsenosti s Typescript na frontende aj backende, s dôrazom na striktné typovanie.

Good-to-have:

  • AWS,
  • dôrazný cit pre frontend,
  • skúsenosť s vedením menšieho technického tímu (3-5 ľudí).

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4787302  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 35 EUR/hod.