Automation Tester + Java - remote

Stengl a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na projekte bude Tvojou úlohou:

Tvorba testovacích prípadov a scenárov, ako aj automatizovaných testovacích skriptov
Spracovanie chýb a analýzy základných príčin
Podieľanie sa na pláne testovania a testovacieho prístupu
Automatizácia a vykonávanie integračných a unit testov
Čiastočne sa budú vykonávať aj accessibility testy
Test reporting (progress, defect, forecast, atď.)
API Back-end testy bežia na technologickom stacku:

Java, maven, Springboot, RestAssured, Docker

Front-end testy bežia na technologickom stacku:

Java, maven, Springboot, Selenium, Cucumber, Docker, AWS

V kontajneroch beží databáza aj aplikácia, a Selenium grid beží cez Docker

Nasadzovanie testov - deployment sa rieši cez Maven

Poznámka

Full REMOTE projekt,
denné stand-up, agilný prístup
na projekte participuje náš 13 členný Team
java, angular, AWS administrácia, automatizovaní testeri, test manager

potrebujeme doplniť tím o ďalšieho automatizovaného testera so znalosťou java programovania
nemčina je potrebná aspoň B1 na úrovni čítania, ideálne aj B1 sprechen :)

- Dlhodobá spolupráca
- Zaujímavé projekty
- Možnosť pracovať v stabilnej firme
- Pestré spoločenské a športové firemné akcie
- Možnosť sa zapájať do medzinárodných projektov

V prípade záujmu o spoluprácu s našou spoločnosťou nám zašlite prosím Vaše profesné CV v slovenskom a nemeckom jazyku, aj s Vašou predstavou o platových podmienkach, ako aj možným nástupom na projekt.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
REST - Pokročilý
JUnit - Pokročilý
Selenium - Pokročilý
Tosca - Pokročilý
Jira - Pokročilý
Docker - Pokročilý
Cucumber - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

technické zameranie

Počet rokov praxe

5

Hands-on skúsenosti s programovaním v prostredí Java
Znalosť REST, ideál RestAssured
Testing framework pre Java programovací jazyk (JUnit/TestNG)
Silná znalosť v oblasti automatizovaného testovania
Selenium
Skúsenosť v oblasti test automation tools, frameworks (Selenium WebDriver alebo TOSCA)
Full defect lifecycle skúsenosť
Nice-to-have:

Skúsenosť s test management tools (JIRA, ALM etc.)
Znalosť Docker
Cucumber
Schopnosť určovať priority, organizovať a monitorovať úlohy / činnosti projektu,
analytické myslenie, nezávislý v rozhodovaní
Angličtina - plynule
Nemčina - aspoň B1 na úrovni čítania, ideálne aj B1 sprechen :)

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4533129  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 30 EUR/hod.