Administratívny pracovník

Stengl a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 050 EUR/mesiacmzda je od 1050 EUR v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme administratívnu podporu, ktorá nám pomôže s rôznymi úlohami.

Nemusíš sa báť, stereotyp to nebude!

Obzeráme sa po šikovnom maturantovi, ktorý bude pomocnou rukou našej marketingáčky. Tvojou úlohou nebude len pomoc s administratívou, ale budeš realizovať aj jednoduché grafické úpravy. Všetko ti ukážeme.

Dôležité je, aby si mal cit pre gramatiku, štylistiku a dôležitá je aj pozornosť, vďaka ktorej ti nič neunikne. Mal by si oplývať aj komunikatívnosťou či zvedavosťou, tieto vlastnosti sú dôležité piliere, ktoré oceníme pri výbere vhodných kandidátov.

Okrem toho, že sa toho veľa naučíš, ti dáme možnosť sa rozvíjať a vzdelávať. Veselý kolektív je, samozrejme, súčasťou našej spoločnosti na Sumbálke.

Tvojou úlohou bude:

• administratívna podpora v rámci e-learningových kurzov, ktoré vyvíjame,
• kontrola, oprava a práca s podkladmi od dodávateľov a zákazníkov,
• testovanie našich e-learningových kurzov,
• e-mailová a telefonická komunikácia,
• tvorba grafických materiálov v jednoduchých templatoch,
• pútavé písanie – základy copywritingu.

• kurzy nemeckého a anglického jazyka,
• rôzne športové a relaxačno-regeneračné aktivity,
• 200 eur na vlastne športové a relaxačno-regeneračné aktivity,
• plne preplácané stravné lístky (len pri TPP),
• príspevok na DDS (po 12. mesiacoch) (len pri TPP),
• bonusy pri jubileách vo firme,
• bonusy pri narodení dieťaťa,
• firemné akcie - športové aj rekreačné,
• 2dni sick day ročne (len pri TPP),
• možnosť využitia občasného home-office,
• možnosť vzdelávania a výberu rôznych školení (hard skill /soft skill).

Ponúkame tiež:
• stabilitu spoločnosti a dlhodobú spoluprácu,
• veselý a priateľský kolektív.

Všetkým záujemcom, ktorí nám zaslali profesný životopis, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Pre veľké množstvo uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov s požadovanými predpokladmi uvedenými v zaslanom CV.
Životopisy a prípadné motivačné listy s kontaktnými údajmi posielajte na email: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• MS Office (Outlook, Word, Excel, Powerpoint) – na používateľskej úrovni,
• ochota učiť sa a aktívne počúvať,
• komunikatívny prístup,
• bezchybná znalosť gramatiky, štylistiky,
• dôraz na detail a pozornosť,
• Adobe InDesign – základy,
• Adobe Photoshop – základy,
• Wondershare FIlmora – základy,
• grafické cítenie je vhodným predpokladom,
• cit pre detaily.

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4467603  Dátum zverejnenia: 16.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac