Front-End developer Fiori

Stengl a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacPlat od 1800 EUR btt v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného klienta z retail branže,
potrebujeme doplniť do IT oddelenia nové posily.

Aktuálne sa buduje nový maloobchodný portál.
Zákazník má v nasadení ERP systém SAP R/3, pričom
- prebieha aj migrácia na S4HANA,
- niečo už beží aj na HANA.

Do tímu potrebujeme doplniť:
1) Front-End vývojár/pokročilý - HTML/JavaScript

- budeš programovať v Java Scripte interné aplikácie,
- aplikácie sú v prostredí SAP IS Retail,
- bude to hlavne vývoj pre prostredie FIORI,
- práca s nástrojom UI5, čo sa naučíš u zákazníka,
- ako aj vývoj pre Inventory Management riešenie pre predajne.

• kurzy nemeckého a anglického jazyka,
• rôzne športové a relaxačno-regeneračné aktivity,
• 200 eur na vlastne športové a relaxačno-regeneračné aktivity,
• plne preplácané stravné lístky (len pri TPP),
• príspevok na DDS (po 12. mesiacoch) (len pri TPP),
• bonusy pri jubileách vo firme,
• bonusy pri narodení dieťaťa,
• firemné akcie - športové aj rekreačné,
• 2dni sick day ročne (len pri TPP),
• možnosť využitia občasného home-office,
• možnosť vzdelávania a výberu rôznych školení (hard skill /soft skill).

Všetkým záujemcom, ktorí nám zaslali profesný životopis, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Pre veľké množstvo uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov s požadovanými predpokladmi uvedenými v zaslanom CV.
Životopisy a prípadné motivačné listy s kontaktnými údajmi posielajte na email: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- dobrá skúsenosť ako Front-End vývojár,
aspoň 3 ročná prax,
- HTML, Java Script, XML,
- prehľad o IT technológiach, a jej základná znalosť,
- znalosť práce s Atlassian JIRA/Confluence,
- skúsenosť s agilným spôsobom vývoja.

Nice-to-have:
- základná znalosť SAP systému,
prehľad o systéme a jeho funkcionalite,
- znalosť práce v prostredí UI5, SAP Fiori.

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4326774  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac