Odpočtár elektriny (Stredné Slovensko)

Stengl a.s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti súvisiace s vykonaním odpočtov spotreby elektriny (periodické a neperiodické odpočty). Práca v teréne. Uvedené info o plate je generické, plat je úkolový podľa počtu odčítaných odberných miest, ich kategórií a úspešnosti/kvality odpočtu. Aktuálne hľadáme - HNÚŠŤA, Poltár, Klenovec, Kokava nR, Dubnica, Ilava, Púchov, Považská Bystrica!!

- flexibilný pracovný čas
- možnosť pracovať v mieste bydliska
- kvalitné zaškolenie

Životopisy s kontaktnými údajmi posielajte na email: [email protected].
Všetkým záujemcom, ktorí nám zaslali profesný životopis, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Pre veľké množstvo uchádzačov, vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov s požadovanými predpokladmi uvedenými v zaslanom CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- vlastné auto, práca v teréne za každého počasia
- výhodou je znalosť rajónu -prostredia v mieste a v okolí bydliska
- časová flexibilita, asertivita, základné počítačové znalosti a práca s Android smartfónom,
- trestná bezúhonnosť, dôraz na kvalitu a presnosť vykonanej práce

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3057700  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600