C#/.NET Vývojár pre vývoj multi-aplikačného riešenia

Stengl a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený C#/.NET developer a chcel by si pracovať na vývoji multi-aplikačného riešenia pre koncového zahraničného klienta? Preferuješ vývoj podľa agilnej metodológie? Ak áno, môžeš sa stať súčasťou nášho vývojárskeho tímu na platforme C#/.NET
Pracovná náplň:
- Vývojárske práce na platforme C#/.NET
- Vývoj aplikácie na základe projektových požiadaviek
- Príprava dokumentácie v súlade s projektovým plánom
- Samostatná programátorská a vývojová práca
- Práca s rôznorodými technológiami
- Podieľanie sa na realizácii front-end a back-end riešení
- Testovanie
- Štúdium nových technológii a ich aplikácia do projektu

- Dlhodobá spolupráca
- Zaujímavé projekty
- Možnosť pracovať v stabilnej firme
- Pestré spoločenské a športové firemné akcie
- Možnosť sa zapájať do medzinárodných projektov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Od vhodného kandidáta požadujeme:
- Skúsenosti v oblasti vývoja aspoň 2 roky.
- Skúsenosti s technológiami SQL, ASP.NET, C#, .NET, WCF, Angular 2, JavaScript
- Technológie sa môžu líšiť od zaradenia v tíme.
- Schopnosť pracovať v tíme viacerých programátorov

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1742500  Dátum zverejnenia: 14.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou