Odpočtár spotreby elektriny - stredné Slovensko

Stengl a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
plat podľa počtu a kvality odčítaných odberných miest

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

činnosti súvisiace s vykonaním odpočtov spotreby elektriny (periodické, mimoriadne, kontrolné odpočty - MO,VO)

- dlhodobá, pravidelná práca
- odmeňovanie podľa kvality vykonanej práce
- flexibilný pracovný čas
- možnosť pracovať v okolí bydliska
- kvalitné zaškolenie

Životopisy s kontaktnými údajmi (telefon, email) posielajte na email: [email protected]
Výberového konania sa zúčastnia len oslovení záujemcovia. Na výberovom konaní budú skontrolované požadované predpoklady a zručnosti. Predpokladaný termín ukončenia preberania žiadostí o zamestnanie a životopisov: 23.1.2015

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť elektriky (overené pri výberovom pohovore)
- výhodou platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti min. § 21 v zmysle vyhlášky MPSVR 508/2009 -- znalosť prostredia v mieste a v okolí bydliska (do 60km)
- dôraz na kvalitu a presnosť vykonanej práce
- vlastné auto potrebné
- časová flexibilita, asertivita, komunikatívnosť
- základné počítačové znalosti nutné
- trestná bezúhonnosť

STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 24 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1355123  Dátum zverejnenia: 4.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat podľa počtu a kvality odčítaných odberných miest