Reagujte bez životopisu

Zámočník-skladač do výroby oceľových konštrukcií

STEMO Steel, s.r.o.

Miesto práce
Horné Obdokovce 95608, Horné Obdokovce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladanie oceľových konštrukcií: haly, plošiny, zábradlia. Podmienka: znalosť čítania výkresovej dokumentácie. Požiadavky: zodpovednosť, spoľahlivosť. Ponúkaný plat na živnosť 12,00 EUR/hod prvý mesiac, potom podľa dohody, alternatívne hlavný pracovný pomer. Kontakt: Ing. Martoš 0903/948587, mail: [email protected]

Firemné ubytovanie zdarma, motivačné benefity, odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Výroba oceľových konštrukcií, výroba technologických prvkov, montáž oceľových konštrukcií, montáž opláštenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4400540  Dátum zverejnenia: 25.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.