Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič/Kuriér pre Tesco - Doručuj potraviny priamo k dverám zákazníkov

Stellar Media s.r.o.

Miesto práce
OC Galéria, Bratislavská, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacPravidelne vyplácaná fixná mesačná mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny, zodpovedný, baví ťa šoférovať a poznáš Nitru ?

Ak si odpovedal áno, tak si na správnom mieste!

Momentálne hľadáme v Nitre nových členov do nášho tímu, preto neváhaj a pridaj sa k nám.

Náplň práce pre pozíciu Vodič/Kuriér pre Tesco:

- Doručovanie potravín k dverám zákazníkov v dynamickom tíme.

- Zabezpečenie včasného doručenia objednávok zákazníkom podľa vopred stanoveného rozvrhu v rámci časových slotov objednávok.

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Príjem objednávok, ich preprava a odovzdanie zákazníkovi.
- Doručenie objednávok prostredníctvom firemného vozidla, smartphonu.

- Doručovanie objednávok podľa plánovaného harmonogramu.
- Starostlivosť o vozidlo počas smeny.

Pracovná doba typická pre pozíciu:

- Uchádzač má možnosť výberu medzi rannou (6:30-14:00) a poobednou smenou (14:00-21:30).

- služobný automobil

- príspevok na stravu

- stabilné zamestnanie v našej spoločnosti pre renomovanú spoločnosť Tesco

- pracuj v dynamickom tíme a spoznávaj nových ľudí

- príležitosť rásť a rozvíjať sa v rámci našej spoločnosti

- pracuj v príjemnom prostredí s kolegami, ktorí ti pomôžu pri nástupe do práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny vodič

- ovládanie smartphonu a navigácie

- spoľahlivosť

- samostatnosť

- zodpovednosť

- prozákaznícky prístup a úsmev na tvári

Mladá logistická spoločnosť v rámci dopravy po celom Slovenska.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4788543  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac