Можливість для людей з України

Hľadá sa tlmočník Ak vieš po anglicky, pridaj sa k nám

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 090 EUR/mesiacZákladná mzda 970 € v hrubom + nočné príplatky + osobné hodnotenie + príplatok za nadčas v sobotu. Spolu hrubá mzda 1200€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tlmočenie z anglického do slovenského jazyka a naopak,
Práca je momentálne na 2 zmeny, Čoskoro sa planuje rozbeh  nočnej zmeny  (týždeň ranná, týždeň nočná, týždeň poobedná).

Tlmočenie pracovných postupov, školení, pohovorov, byť stále k dispozícií v prípade potreby rôznych zamestnancov vo výrobe, participácia na zaškoľovaní zamestnancov.
Práca je vykonávaná vo výrobnom závode, nejedná sa však o manuálnu prácu, iba tlmočenie. Veľkou výhodou bude, ak okrem angličtiny ovládaš aj ukrajinský, ruský  alebo gruzínsky jazyk.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného , samostatného človeka, ktorý rád pracuje a komunikuje s ľuďmi, je dynamický, má dobré organizačné schopnosti.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Butková
Tel.: +421945511192
E-mail: poslať životopis
ID: 4803789  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 090 EUR/mesiac