Elektroúdržbár §21, práca na 12 hodinových zmenách.

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová 1, Trnava
Termín nástupu
podľa dohody
1 560 - 1 660 EUR/mesiacZákladná mzda 1169€ + individuálna prémia 120€ + nočné príplatky 148€ + príplatky za prácu cez víkend - SO -53€, NE -105€, + nástupný bonus 100 €. Spolu hrubá mzda od 1560€ do 1660€ (+ 13. plat, podiel na zisku, príplatky za nadčas).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš vyhlášku 508/2009 minimálne §21, ponúkame ti prácu na 12 hodinových zmenách. Ak si skúsený, vieš, čo ťa čaká, ak máš skúseností menej, starší kolegovia ťa zaučia. Pri práci v automobilke získaš veľké skúsenosti, poskytneme ti množstvo potrebných odborných školení.

Tvojou hlavnou prácou bude:

  • vykonávať údržbu strojov a zariadení, diagnostikovať nefungujúce zariadenia, zabezpečovať ich opravy a vylepšenia,
  • preventívna údržba na pridelených zariadeniach,
  • podieľať sa na vypracovávaní preventívnych plánov,
  • s kolegami budeš realizovať činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení prevencie,
  • vykonávať a analyzovať rôzne skúšky a merania na zariadeniach.

  • vyplatenie príplatku za nerovnomerne rozdelený pracovný čas,
  • odmeny za zlepšovacie návrhy,
  • nástupný bonus 600 € vyplatený v prvom polroku,
  • zabezpečená teplá strava za 1,50€,
  • 13. plat vyplatený v dvoch častiach v júni a v decembri,
  • podiel na hospodárskom výsledku,
  • od 1.7.2024 príspevok na dopravu vo výške 30,-€ mesačne,
  • stravovacia karta a karta Benefit plus,
  • doplnkové dôchodkové sporenie a životné poistenie,
  • v prípade záujmu ti poskytneme ubytovanie,
  • za odporučenie nového zamestnanca ti vyplatíme náborový príspevok,
  • letné tábory pre deti, rekreačné poukazy, finančné výpomoci v rôznych životných situáciách.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Stellantis Trnava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektromechanika, elektrotechnika alebo automatizácia

  • SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia
  • Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21, §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
  • Skúsenosť so SIEMENSOM, ABB, FANUC, SCHNEIDER, FESTO je vítaná
  • Prax v oblasti opráv strojov a liniek
  • Užívateľská úroveň MS Office
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci
  • Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie.
  • Chuť učiť sa a hľadať nové riešenia

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Belaiová
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 4795783  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 560 EUR/mesiac