Operátor výroby v automobilke - Práca na dve zmeny

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová 1, Trnava
Termín nástupu
podľa dohody
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 970 €, nástupný bonus 600 €, osobné hodnotenie od 120€, nadčasové príplatky, kompetenčný bonus, 13.plat, odmeny za zlepšovacie nápady a podiel na ročnom zisku. Pravidelný príjem zvýšia príspevky na benefity a dôchodkové sporenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa práca v automobilovom priemysle? Máš jedinečnú možnosť podieľať sa na výrobe novučkých áut a zblízka vidieť všetky moderné postupy. Pripravujeme práve nové modely a ty môžeš byť pri ich zrode!

Hľadáme technicky zdatných, šikovných ľudí, ktorí budú pracovať vo výrobe. Nemusíš mať skúsenosti, zaučíme ťa. Môžeš pracovať na montáži, zvarovni, lakovni, na oddelení kvality, všetko ti vysvetlíme na pohovore. Pracuje sa na 2 zmeny - ranná a poobedná, s možnosťami platených nadčasov.

V našom podniku máme veľké množstvo rôznych benefitov, ktoré budeš môcť využívať ako náš kmeňový zamestnanec.
Aktuálne dostaneš nástupný bonus 600 €. Samozrejmosťou pre našich zamestnancov je aj 13. plat a podiel na hospodárskom výsledku.

Po skúšobnej dobe dostaneš benefitovú kartičku, ktorú môžeš využívať podľa vlastného uváženia. Naši zamestnanci si sporia aj na doplnkové dôchodkové sporenie a zamestnávateľ im prispieva.

Na každej zmene je zabezpečená teplá strava za 1,50€, môžeš si vybrať zo 5 jedál.

Všetci majú bezplatné životné poistenie.
Pre verných zamestnancov máme finančné odmeny aj dovolenku naviac.

Ponúkame aj letné tábory pre deti, rekreačné poukazy, finančné výpomoci v rôznych životných situáciách.

Ak u nás začneš pracovať a budeš šikovný, s veľkou pravdepodobnosťou ťa tu čaká aj perspektívna kariéra.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Srbský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Mikulášeková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 4794269  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac