Obsluha a údržba zariadení - práca s robotmi - vhodné aj pre absolventa.

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová 1, Trnava
1 400 - 1 600 EUR/mesiac1550€ = 1283 € základná mzda + osobné hodnotenie priemerne 120 € + polyvalenčný bonus 40€ + 100€ nástupný bonus Okrem toho: 13.plat + podiel na zisku/ nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať s robotmi? Získaš výborné skúsenosti v automobilovom priemysle.

Môžeš pracovať v modernom prostredí automobilového priemyslu na prevádzke, kde sa nachádza najviac robotov. Tvojou úlohou bude udržiavať plynulosť výroby. Budeš zabezpečovať nastavenie, kalibráciu, menšie opravy na zariadeniach. V prípade poruchy bude tvojou povinnosťou poruchu nahlásiť, zabezpečiťť analýzu a návrhy riešenia.

Počítame s tým, že sa budeš podieľať aj na neustálom zlepšovaní procesu. Zároveň budeš zodpovedný za potreby svojho tímu, budeš dohliadať, či všetko funguje, ako má, či majú všetky potrebné pomôcky. Získaš výborné skúsenosti v dynamickej práci, posilníš určite svoju odolnosť voči stresu. My ti poskytneme množstvo odborných školení a množstvo ďalších benefitov.

• Nástupný termín: dohodou
• Pracovný režim :

  • dvojzmenka ( 6.00 - 14.00/ 14.00 - 22.00) neskôr trojzmenka.

V našom podniku máme veľké množstvo rôznych benefitov, ktoré budeš môcť využívať ako náš kmeňový zamestnanec.
Aktuálne dostaneš nástupný bonus 600 €. Samozrejmosťou pre našich zamestnancov je aj 13. plat, podiel na hospodárskom výsledku, odmeny za zlepšovacie návrhy.

Po skúšobnej dobe dostaneš benefitovú kartičku, ktorú môžeš využívať podľa vlastného uváženia. Naši zamestnanci si sporia aj na doplnkové dôchodkové sporenie a zamestnávateľ im väčšou časťou prispieva.

Na každej zmene je zabezpečená teplá strava za 1,60€, môžeš si vybrať z viacerých jedál.

V prípade záujmu ti zabezpečíme ubytovanie.

Všetci majú bezplatné životné poistenie.
Pre verných zamestnancov máme finančné odmeny po 5,10,15, 20 rokoch aj dovolenku naviac.

Ponúkame aj letné tábory pre deti, rekreačné poukazy, finančné výpomoci v rôznych životných situáciách.

V závode funguje asociácia športu - môžeš si vybrať a aktívne žiť!

Ak u nás začneš pracovať a budeš šikovný, s veľkou pravdepodobnosťou ťa tu čaká aj perspektívna kariéra.

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
• Znalosť informačných systémov
(Excel, Word )
• Čítanie elektrických, pneumatických,
mechanických schém
• Záujem o robotiku a automatizáciu
• Riadiace a koordinačné schopnosti
• Vyhláška č.718/2002,alebo Vyhláška č.
508/2009 § 21, prípadne § 22
• Technické a logické myslenie
• Ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa
vzdelávať
• Odolnosť voči stresu a záťaži

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Belaiová
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 4789441  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac