Hľadáme žeriavnika mostového žeriavu Získaj nástupný bonus 600 €

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
1 414 EUR/mesiac1 414 EUR/mesiac - základná mzda 970 €, nástupný bonus 600 €, osobné hodnotenie od 110€, bonus žeriavnika 100€, polyvalenčný bonus 40 €, príplatok za nočné zmeny 94€, 13.plat, odmeny za zlepšovacie nápady a podiel na zisku. Pravidelný príjem zvýšia príspevky na benefity a dôchodkové sporenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu na obsluhu mostového žeriavu do 3-zmennej prevádzky.
Tvojou úlohou bude zásobovať prevádzku paletami a kontajnermi a dielmi s materiálom, zabezpečovať manipuláciu , vyprázdňovanie a skladovanie paliet a kontajnerov, odoberať prázdne a odvážať plné palety a kontajnery na určené miesta.

Zároveň budeš zabezpečovať čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska a podieľať sa na neustálom zlepšovaní procesu

V našom podniku máme veľké množstvo rôznych benefitov, ktoré budeš môcť využívať ako náš kmeňový zamestnanec.
Aktuálne dostaneš nástupný bonus 600 €. Samozrejmosťou pre našich zamestnancov je aj 13. plat a podiel na hospodárskom výsledku.

Po skúšobnej dobe dostaneš benefitovú kartičku, ktorú môžeš využívať podľa vlastného uváženia. Naši zamestnanci si sporia aj na doplnkové dôchodkové sporenie a zamestnávateľ im prispieva.

Na každej zmene je zabezpečená teplá strava za 1,60€, môžeš si vybrať zo 4 jedál.

Všetci majú bezplatné životné poistenie.
Pre verných zamestnancov máme finančné odmeny aj dovolenku naviac.

Ponúkame aj letné tábory pre deti, rekreačné poukazy, finančné výpomoci v rôznych životných situáciách.

Ak u nás začneš pracovať a budeš šikovný, s veľkou pravdepodobnosťou ťa tu čaká aj perspektívna kariéra.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

• základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita), vzdelanie v obore a prax v automobilovom priemysle je výhodou
• žeriavnický a viazačský preukaz výhodou (možnosť obnovenia)
• skúsenosť s prácou žeriavnika podmienkou
• ochota a chuť pracovať na zmeny
• spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy
• motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Mikulášeková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 4785885  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 414 EUR/mesiac