Máš elektrickú vyhlášku? Práca vhodná aj pre absolventov (Technický koordinátor)

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
1 360 EUR/mesiac1360 € = 1.089 € základná mzda + osobné hodnotenie priemerne 110 € + nočné príplatky priemerne 87 € + polyvalenčný bonus + 13.plat + podiel na zisku + nástupný bonus 600€ + navyše možnosť nadčasov s príplatkami za sobotu a nedeľu, rôzne finančné i nefinančné benefity, vernostná prémia....

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš pracovať v modernom prostredí automobilového priemyslu na prevádzke, kde sa nachádza najviac robotov. Tvojou úlohou bude udržiavať plynulosť výroby. Budeš zabezpečovať menšie opravy na zariadeniach. V prípade poruchy bude tvojou povinnosťou poruchu nahlásiť, zabezpečiťť analýzu a návrhy riešenia. Počítame s tým, že sa budeš podieľať aj na neustálom zlepšovaní procesu. Zároveň budeš zodpovedný za potreby svojho tímu, budeš dohliadať, či všetko funguje, ako má, či majú všetky potrebné pomôcky. Získaš výborné skúsenosti v dynamickej práci, posilníš určite svoju odolnosť voči stresu. My ti poskytneme množstvo odborných školení.

V našom podniku máme veľké množstvo rôznych benefitov, ktoré budeš môcť využívať ako náš kmeňový zamestnanec.
Aktuálne dostaneš nástupný bonus 600 €. Samozrejmosťou pre našich zamestnancov je aj 13. plat a podiel na hospodárskom výsledku.

Po skúšobnej dobe dostaneš benefitovú kartičku, ktorú môžeš využívať podľa vlastného uváženia. Naši zamestnanci si sporia aj na doplnkové dôchodkové sporenie a zamestnávateľ im prispieva.

Na každej zmene je zabezpečená teplá strava za 1,10€, môžeš si vybrať zo 4 jedál.

V prípade záujmu ti zabezpečíme ubytovanie.

Všetci majú bezplatné životné poistenie.
Pre verných zamestnancov máme finančné odmeny aj dovolenku naviac.

Ponúkame aj letné tábory pre deti, rekreačné poukazy, finančné výpomoci v rôznych životných situáciách.

Ak u nás začneš pracovať a budeš šikovný, s veľkou pravdepodobnosťou ťa tu čaká aj perspektívna kariéra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
• Znalosť informačných systémov(Excel, Word )
• Čítanie elektrických, pneumatických, mechanických schém
• Záujem o robotiku a automatizáciu
• Riadiace a koordinačné schopnosti
• Vyhláška č.718/2002,alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22
• Technické a logické myslenie
• Ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa vzdelávať
• Odolnosť voči stresu a záťaži.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 4594960  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 360 EUR/mesiac