Vodič sk. C

Stella Tavačová -S-M TRANS-

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 200 EUR/mesiac800 € v hrubom + pohyblivá zložka na základe hodnotenia vedúceho

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru v rámci EÚ.

- mobilný telefón
- stála práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- trvalé (prechodné) bydlisko v Žilinskom kraji nutné!
- flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť
- fyzická zdatnosť
- platné: vodičský preukaz C, karta vodiča, KKV, psychotesty, zdravotnú prehliadku
- skúsenosť s riadením nákladného motorového vozidla podmienkou

Znalosť cudzích jazykov nie je nutná ale je veľkou výhodou!

Firma je založená od roku 1996. Vykonávame operatívne prepravy v rámci SR a krajín EÚ.
ID: 3536225  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiac800 € v hrubom + pohyblivá zložka na základe hodnotenia vedúceho