1 000 - 1 500 EUR

IT recruiter, IT headhunter

Stell+ERP s.r.o.

Miesto práce
Cukrová 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
otvorene
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena teamu s pozitívnym a priateľským prístupom, ktorý vie že makať sa musí, ale výsledok stojí za to.

Sme ambiciózna spoločnosť, ktorá sa 14 rokov zaoberá vyhľadávaním IT manažérov a expertov pre slovenské aj zahraničné spoločnosti. Nie sme klasická personálna agentúra, preferujeme exkluzívne zákazky a staviame na dlhodobých dobrých vzťahoch. Klientov si vyberáme a nerobíme kvantitu.
Bavia nás technológie, rôznorodosť IT trhu, jeho dynamika a v neposlednom rade ľudia, ktorí ho tvoria.
Každý deň je u nás iný a stále sa učíme niečo nové. Veľa krát musíme hľadať nové a netradičné spôsoby ako a kde nájsť správneho odborníka. Vytrvalosť a pokora je to, čo nás vystihuje. Hľadáme perfekt match pre našich kandidátov ale aj klientov.

Ako vyzerá štandardný proces executive search:
Podrobný rozbor zadania od klienta, nasmerovanie vyhľadávania odborníkov v danom segmente. Aktívne oslovovanie špecialistov cez mail, telefón, sociálne siete a ďalšie komunikačné nástroje. Pohovorovanie vybraných kandidátov, komunikácia s klientom. Monitorovanie celého procesu od zadania až po úspešne obsadenie role.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Zakladna mzda od 1000Eur Btt ( finalna suma zavisi od skusenosti kandidata)+ bonusovy system

Dlhoročné know-how získané v medzinárodnom IT prostredí a silné meno spoločnosti, ktoré bude za tebou stáť. Dáme ti know how, čas a nástroje na rozbeh. Snažíme sa zosúladiť pracovný a rodinný život, takže vieme individuálne nastaviť podmienky spolupráce. Na oplátku však očakávame zodpovednosť a férovosť.
Vzdelavanie, extra dovolenka, plne hradena PN, ucast na konferenciach, team buildingy.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím poslať štrukturovaný životopis.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať k účasti na osobnom pohovore.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame:

Schopnosť aktívne pracovať na viacerých zadaniach naraz, s dôrazom na time manažment a detail. Samozrejmosťou je sledovania technológii, situácie na trhu, prípadné analýzy a reporty podľa požiadaviek klienta. Vítané sú vlastné nápady na zlepšenie procesov, inovatívnosť a snaha rozvíjať sa.

Čítanie s porozumením, zameranie sa na hľadanie súvislostí, vytrvalosť, silná pozitívna komunikácia s ľuďmi, schopnosť vybaviť veci cez telefón a mail, sociálne siete. Vysoký dôraz na time manažment, ochota počúvať a učiť sa, samozrejmosťou je práca s PC a ak vieš trochu viac o svete IT, je to výhodou, nie podmienkou. Angličtina min B level, nemčina veľkou výhodou.

Spolocnost Stell+ERP s.r.o sa 14 rokov zaoberá vyhľadávaním IT manažérov a expertov pre slovenské aj zahraničné spoločnosti.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Cukrova 14
81108 Bratislava

Kontakt

ID: 3644849   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Zakladna mzda od 1000Eur Btt ( finalna suma zavisi od skusenosti kandidata)+ bonusovy system