UX/UI dizajnér

Steinringer WEB and IT solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
plat od 2 000,- € podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K Tvojim úlohám bude patriť najmä návrh komponentov a dizajn manuálu pre náš intranetový a extranetový framework PORTEGO, čo zahŕňa témy ako:
- dashboardy
- dokumenty (preview, zdieľanie, upload, atď.)
- zoznamy (infinite scroll, vyhľadávanie, filtre, atď.)
- responzívny dizajn
- a mnoho iného

- starostlivo pestovaná firemná kultúra
- časovo flexibilná práca v mladom a angažovanom tíme
- možnosť vzdelávania (certifikáty, konferencie, kurzy)
- 12-14 platov ročne
- 25 dní dovolenky aj do veku 33 rokov
- možnosť bezúročnej pôžičky
- vernostná prémia formou investície do realitného fondu
- možnosť čiastočne pracovať z domu (home office)
- starostlivosť o zdravie (fyzioterapia, bezpečné parkovanie bicyklov, sprcha, zdravé sedenie)

Pre našich klientov vyvíjame inovatívne webové biznis systémy. Využívame pritom najnovšie technológie, agilný postup a kladieme dôraz na dobrú softvérovú architektúru.

Doteraz sme úlohy spojené s návrhom užívateľských rozhraní riešili buď sami, opierajúc sa o dlhoročné skúsenosti a znalosť používateľov alebo v spolupráci s externými agentúrami v Rakúsku (Infound) či na Slovensku (Lighting Beetle). Cítime ale potrebu rozvíjať návrhy s niekým, kto bude pevnou súčasťou nášho tímu a bude tak presne chápať potreby klientov na jednej a možnosti technického riešenia na druhej strane.

Poprosíme Ťa o zaslanie Tvojho životopisu, Tvojho doterajšieho portfólia a niekoľkých riadkov o Tvojej motivácii stať sa posilou nášho tímu na e-mailovú adresu [email protected]. Na základe Tvojich podkladov Ťa v prípade nášho záujmu poprosíme o vypracovanie krátkeho zadania z praxe.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

- schopnosť samostatne pripravovať ucelené a logické koncepty
- znalosť aktuálnych trendov
- precíznosť a cit pre detail
- estetické cítenie
- perfektné ovládanie grafických nástrojov
- dobré komunikačné zručnosti
- angličtina (vzhľadom na viacnárodný tím)
- výhodou je znalosť HTML a CSS

Steinringer WEB and IT solutions, s.r.o. je nezávislá, vlastníkmi vedená spoločnosť, ponúkajúca vývoj softvéru a IT služby. Pracujeme najmä pre rakúske developerské spoločnosti, ktoré podporujeme pri výstavbe a správe nehnuteľností. Firma pôsobí na trhu od roku 2008 a sídli v Bratislave. Tvorí ju tím mladých, prvotriedne vzdelaných vývojárov, poradcov a technikov.

Našim zamestnancom poskytujeme široké spektrum benefitov. Veľmi nám záleží na príjemnej pracovnej atmosfére a budovaní firemnej kultúry. Radosť z práce, flexibilita, profesionalita a základné hodnoty priateľstva v pracovnom živote z nás robia viac ako tím: Sme „friends in business“.​

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3584079  Dátum zverejnenia: 23.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat od 2 000,- € podľa kvalifikácie