Barista, barman, čašník, čašníčka

STEGA s.r.o.

Miesto práce
Haulíkova 2, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Barista/baristka - príprava kávy a teplých nápojov.
Barman/barmanka - práca za barom. Príprava nealko a alko nápojov.
Čašník/čašníčka -profesionálna a promptná obsluha hostí, príjmanie objednávok, podávanie informácií o ponúkaných produktoch, práca s registračnou pokladňou.

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

práca v príjemnom mladom kolektíve, výborné platové ohodnotenie, možnosť privyrobiť si počas nadčasov počas kultúrnych akcií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, chuť pracovať, slušný a kultivovaný prejav, trpezlivosť

Kaviareň a miesto organizovania rôznych kultúrnych podujatí.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2951919  Dátum zverejnenia: 7.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700 € netto