Ekonómka bytov a nebytových priestorov

STEFE Trnava, s.r.o.

Miesto práce
Františkánska 16, Trnava
Termín nástupu
asap
1 180 EUR/mesiacDohodnutá mzda môže byť vyššia v závislosti od kvalifikácie, skúseností a miery splnenia požadovaných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie odbornej ekonomickej činnosti predpisu nájomného, zálohových platieb za energie a služby a príspevkov do fondu opráv
• Evidencia úhrad predpísaných platieb
• Zodpovednosť za vedenie konta nájomcu a vlastníka bytu a nebytového priestoru
• Starostlivosť o pohľadávky, vrátane vypracovania podkladov na súdne vymáhanie
• Spracovanie ročného vyúčtovania nákladov súvisiacich s užívaním bytov a nebytových priestorov
• Spracovanie určených mesačných a štvrťročných prehľadov
• Zabezpečenie agendy zverejňovania zmlúv
• Spracovanie podkladov a stanovísk k žiadostiam týkajúcich sa zverenej agendy
• Orientácia na tímovú prácu
• Výborné komunikačné zručnosti so zákazníkmi

- podpora a zaučenie do problematiky
- ďalšie vzdelávanie rozvoja osobnosti
- pracovné miesto s budúcnosťou
- prémia vo výške jednomesačnej mzdy
- motivačné odmeny

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú všetky naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

3

- výborné komunikačné schopnosti, osobný a ústretový prístup k zákazníkom
- konštruktívny prístup k riešeniu problémových situácií
- orientácia na tímovú prácu

STEFE Trnava, s.r.o., je významným poskytovateľom služieb objektového a energetického manažmentu v Trnave (dodávka tepla, správa bytov a nebytových priestorov, údržba mestských komunikácií ).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3794877  Dátum zverejnenia: 9.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 180 EUR/mesiac