Technik technického oddelenia

STEFE Trnava, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 060 EUR/mesiacPrémia vo výške jednomesačnej mzdy a motivačné odmeny. Dohodnutá mzda môže byť vyššia v závislosti od kvalifikácie, skúseností a miery splnenia požadovaných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia a zabezpečenie verejného obstarávania v súlade so zákonom, vedenie kompletnej písomnej agendy
- vybavovanie dokladov a podkladov stavebného konania v súlade so stavebným zákonom (povolenia, ohlásenia stavby, povolenia z KPÚ, záber ver. priestranstva) hlavne pre mestské objekty
- vykonávanie dohľadu stavebných prác
- spracovávanie rozpočtov a nákladov pripravovaných investícií – predpokladaná hodnota zákazky, situačných nákresov (pôdorysov) a schém pripravovaných investícií,
- príprava podkladov pre tvorbu plánu opravy, údržby, rekonštrukcií a modernizácií nebytových priestorov
- zabezpečenie bežnej údržby a opráv, riešenie havarijných situácií

- podpora a zaučenie do problematiky
- ďalšie vzdelávanie rozvoja osobnosti
- pracovné miesto s budúcnosťou
- prémia vo výške jednomesačnej mzdy
- motivačné odmeny

Kontaktovaní budú iba žiadatelia, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné / technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
CENKROS - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

stavebníctvo
5

- znalosť zákona o verejnom obstarávaní a príslušnej legislatívy
- znalosť legislatívy stavebného konania (stavebný zákon a príslušné vyhlášky a predpisy)
- znalosť metodiky oceňovania stavebných činností a prác
- výborné ovládanie kancelárskeho balíku MS Office,
čítanie projektovej dokumentácie v elektronickej forme, znalosť práce v programe Cenkros

STEFE Trnava, s.r.o., je významným poskytovateľom služieb objektového a energetického manažmentu v Trnave (dodávka tepla, správa bytov a nebytových priestorov, údržba mestských komunikácií a zelene).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Františkánska 16
917 32 Trnava
ID: 1320677  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 060 EUR/mesiac