Obsluha tepelno-technických zariadení a Teplárne Radvaň v STEFE Banská Bystrica, a.s.

STEFE SK, a. s.

Miesto práce
Zvolenská cesta 1, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 6,14 EUR/hod.Ďalšími zložkami mzdy sú osobný príplatok až do výšky 0,59 EUR / hod., príplatok za obsluhu biomasovej kotolne až do výšky 2,25 EUR/hod., 13. plat na základe výsledkov spoločnosti, ďalšie finančné plnenia na základe výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavné úlohy na tejto pozícii patrí:
- obsluha technologických zariadení teplárne spojených s výrobou tepla a kombinovanou výrobou elektriny a tepla; zamestnanec musí mať ELEKTROTECHNICKÉ OPRÁVNENIE § 22 podľa vyhlášky 508/2009,
- monitorovanie a regulácia fyzikálnych veličín spojených s prevádzkou technológie
- obsluha plynovej a biomasovej kotolne
- regulácia prevádzkových parametrov zariadení so zabezpečením maximálnej hospodárnosti
- udržiavanie technológie v prevádzkyschopnom stave
- odstraňovanie a oprava porúch menšieho rozsahu na rozvodoch a zariadeniach teplárne a ich letná údržba
- spolupráca pri revíziách technologických zariadení

Svojim zamestnancom ponúkame
- prácu v stabilnej a úspešne sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosti ďalšieho vzdelávania
- rôzne programy starostlivosti o zamestnancov
- finančný príspevok na stravovanie v súlade so zákonom
- 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- prácu v dvojzmennej prevádzke
- otvorenú a priateľskú atmosféru.

Svoje profesijné životopisy zasielajte na kontaktné údaje spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Vybraní uchádzači, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a úspešne prejdú interným výberom, budú pozvaní na osobný pohovor.

Osobné údaje uchádzačov uvedené v zaslaných životopisoch budú spracované v rámci skupiny STEFE. Informačnú povinnosť nájdete na www.stefe.sk v sekcii ochrana osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technickom

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Vzhľadom na obsadzovanú pozíciu JE PODMIENKOU ELEKTROTECHNICKÉ OPRÁVNENIE § 22 podľa vyhlášky 508/2009, SAMOSTATNÝ ELEKTROTECHNIK NAD 1000V a VYŠŠIE, výhodou je kuričský preukaz akejkoľvek triedy a prax v obsluhe vyhradených technických zariadení plynových a tlakových.

Úspešný kandidát je zdravotne spôsobilý na výkon nočnej práce, manuálne zručný, presný a precízny, zodpovedný, komunikatívny, zákaznícky orientovaný, má vysoké pracovné nasadenie a predpoklady neustáleho vzdelávania sa a rozvoja.

Skupina STEFE je dynamicky sa rozvíjajúci národný holding, ktorý so svojimi dcérskymi spoločnosťami zaujíma poprednú trhovú pozíciu v oblasti tepelného hospodárstva a v súčasnosti hľadá vhodného kandidáta/-tku na posilnenie existujúceho pracovného tímu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4591777  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,14 EUR/hod.