Práca v tepelnej energetike - Správca systému na spracovanie energetických dát

STEFE SK, a. s.

Miesto práce
Na Troskách 14297/26, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 1 250 EUR/mesiacĎalšími zložkami mzdy sú prémie do výšky 10% zmluvnej mzdy, 13. mzda a iné bonusy naviazané na plnenie hospodárskeho výsledku; dovolenka a stravné nad rámec zákona, príspevky na dôchodkové sporenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa softvéru na evidenciu a spracovanie energetických údajov
• podpora užívateľov
• riešenie problémov užívateľov
• rozvoj energetického systému
• dopĺňanie funkcionalít do energetického systému
• komunikácia s dodávateľom softvéroveho riešenia

Evidencia energetických údajov

Práca s energetickými údajmi
• bilancovanie
• príprava podkladov pre fakturáciu
• plánovanie
• reportovanie

Sme tím, v ktorom sa individuálne predstavy spájajú do jedného celku a svojim zamestnancom okrem sebarealizácie, ponúkame
- rôznorodú prácu v stabilnej a modernej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- možnosti ďalšieho vzdelávania
- rôzne sociálne benefity v rámci programu starostlivosti o zamestnancov
- DOVOLENKU nad rámec zákona v rozsahu 3 dní
- PRUŽNÝ PRACOVNÝ ČAS
- možnosť pracovať z domu
- doplnkové pracovné prostriedky
- otvorenú a priateľskú atmosféru

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a úspešne prejdú interným výberom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Osobné údaje uchádzačov uvedené v zaslaných životopisoch budú spracované v rámci skupiny STEFE. Pre viac informácií ohľadne spracúvania osobných údajov vo výberovom konaní na voľné pracovné miesto kliknite na http://www.stefe.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát je komunikatívny, samostatný, precízny a presný, má vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre tímovú spoluprácu.
Od kandidátov očakávame znalosť práce s PC, uvítame kandidátov so skúsenosťami z oblasti energetického bilancovania, výhodou bude znalosť databázových softwérov a skúsenosť s programovaním, resp. programátorské myslenie.

Skupina STEFE je dynamicky sa rozvíjajúci národný holding, ktorý so svojimi dcérskymi spoločnosťami zaujíma poprednú trhovú pozíciu v oblasti tepelného hospodárstva a v súčasnosti hľadá vhodného kandidáta/-tku na posilnenie existujúceho pracovného tímu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4397294  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac