Údržba a obsluha tepelno-technických zariadení v STEFE Zvolen

STEFE SK, a. s.

Miesto práce
Unionka, Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Od 4,85 EUR/hod.K nástupnej mzde patrí variabilná zložka mzdy. Nárast mzdy po zapracovaní a získaní odborných oprávnení, príplatky k mzde a 13. mzda v závislosti od hospodárskych výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavné úlohy na tejto pozícii patria:
- kontrola, pravidelná údržba a opravy technologických zariadení plynových kotolní a kompaktných odovzdávacích staníc tepla
- udržiavanie technologických zariadení v prevádzkyschopnom stave
- monitorovanie prevádzkových parametrov zariadení so zabezpečením maximálnej hospodárnosti
- opravy a odstraňovanie porúch, bežné elektrikárske a elektroinštalačné opravy
- inštalatérske práce
- spolupráca pri revíziách technologických zariadení

Svojim zamestnancom ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu, v teréne i na stálom pracovisku, v stabilnej a kontinuálne sa rozvíjajúcej spoločnosti, možnosti ďalšieho vzdelávania, dovolenku nad rámec Zákonníka práce a rôzne programy starostlivosti o zamestnancov.

Svoje profesijné životopisy zasielajte na kontaktné údaje spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a úspešne prejdú interným výberom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Osobné údaje uchádzačov uvedené v zaslaných životopisoch budú spracované v rámci skupiny STEFE. Informačnú povinnosť nájdete na www.stefe.sk v sekcii ochrana osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektormechanik, elektrotechnik, inštalatér, kúrenár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzhľadom na obsadzovanú pozíciu je výhodou osvedčenie min. §21 elektrotechnik podľa vyhlášky 508/2009 Z.z. s predpokladom zvyšovania odbornej spôsobilosti, znalosti z oblasti MaR a IT sú výhodou.

Úspešný kandidát je schopný analyzovať a riešiť problémy, je samostatný, presný a precízny, technicky gramotný, manuálne zručný, komunikatívny, spoľahlivý, má vysoké pracovné nasadenie a predpoklady neustáleho vzdelávania sa a rozvoja.

Skupina STEFE je dynamicky sa rozvíjajúci národný holding, ktorý so svojimi dcérskymi spoločnosťami zaujíma poprednú trhovú pozíciu v oblasti tepelného hospodárstva a v súčasnosti hľadá vhodného kandidáta/-tku na posilnenie existujúceho pracovného tímu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3948279  Dátum zverejnenia: 7.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,85 EUR/hod.