Kúrenár - vodoinštalatér v STEFE Martin, a.s.

STEFE SK, a. s.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,82 EUR/hod. Uvedená mzda predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy. Dohodnutá nástupná mzda môže byť aj vyššia v závislosti od Vašej kvalifikácie a skúseností. K základnej zložke mzdy patrí osobné ohodnotenie vo výške 1,27 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by ste pracovali v stabilnej a modernej energetickej firme? Baví Vás opravovanie a montovanie? Ak áno, máme pre Vás ponuku na pozíciu vodoinštalatér-kúrenár, ktorého náplňou práce bude:
- zabezpečovanie prevádzky energetických zariadení - odovzdávacích staníc tepla (ďalej len EZ)
- vodoinštalatérske a kúrenárske práce súvisiace s prevádzkou EZ
- odstavovanie a opätovné uvádzanie EZ do prevádzky
- odstraňovanie poruchových a havarijných stavov EZ
- preventívna údržba EZ v stanovenom rozsahu a intervaloch
- nastavovanie parametrov ústredného kúrenia a teplej vody na jednotlivých EZ
- montáž a oprava vodovodných, kúrenárskych a kanalizačných potrubí
- montáž, inštalácia a výmena jednotlivých komponentov EZ
- montáž a výmena určených meradiel

Sme tím, v ktorom sa individuálne predstavy spájajú do jedného celku a svojim zamestnancom okrem sebarealizácie, ponúkame rôznorodú prácu v stabilnej a rastúcej spoločnosti v teréne i na stabilnom pracovisku, možnosti ďalšieho vzdelávania, rôzne programy starostlivosti o zamestnancov, otvorenú a priateľskú atmosféru.

Svoje profesijné životopisy zasielajte na kontaktné údaje spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a úspešne prejdú interným výberom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Osobné údaje uchádzačov uvedené v zaslaných životopisoch budú spracované v rámci skupiny STEFE. Informačnú povinnosť nájdete na www.stefe.sk v sekcii ochrana osobných údajov. Osobné údaje uchádzačov budú po uplynutí 6-mesačnej lehoty po ukončení výberového konania zlikvidované v zmysle interných predpisov, registratúrneho poriadku a platných predpisov z oblasti ochrany osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodoinštalatér, kúrenár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát je manuálne zručný, komunikatívny, samostatný a dôsledný.

Skupina STEFE je dynamicky sa rozvíjajúci národný holding, ktorý so svojimi dcérskymi spoločnosťami zaujíma poprednú trhovú pozíciu v oblasti tepelného hospodárstva a v súčasnosti hľadá vhodného kandidáta/-tku na posilnenie existujúceho pracovného tímu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Na Troskách 26
974 01 Banská Bystrica
ID: 3443556   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,82 EUR/hod. Uvedená mzda predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy. Dohodnutá nástupná mzda môže byť aj vyššia v závislosti od Vašej kvalifikácie a skúseností. K základnej zložke mzdy patrí osobné ohodnotenie vo výške 1,27 EUR/hod.