Špecialista zmluvných vzťahov v STEFE Banská Bystrica, a.s.

STEFE SK, a. s.

STEFE Banská Bystrica, a.s., Zvolenská cesta 1, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava všetkých typov zmlúv vrátane príloh a vrátane príslušnej zmluvnej dokumentácie
• vedenie korešpondencie v čase prípravy zmlúv s obchodnými partnermi
• konzultácia znenia zmlúv s obchodnými partnermi
• zodpovednosť za aktualizáciu zmlúv pri zmenách legislatívnych a zmluvných podmienok
• sledovanie príslušnej legislatívy
• posudzovanie a revízia zmlúv jednotlivých oddelení spoločnosti

Svojim zamestnancom ponúkame zaujímavú prácu v stabilnej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti, možnosti ďalšieho vzdelávania, know-how medzinárodného holdingu, rôzne programy starostlivosti o zamestnancov, motivujúci plat zodpovedajúci pracovnému zaradeniu.

Svoje profesijné životopisy zasielajte na kontaktné údaje spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a úspešne prejdú interným výberom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle z.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potenciálny uchádzač je komunikatívny, zákaznícky orientovaný, má príjemné vystupovanie, vysoké pracovné nasadenie, je samostatný, zodpovedný, precízny a spoľahlivý.
Komunikácia v NJ alebo AJ je výhodou.

Skupina STEFE je dynamicky sa rozvíjajúci národný holding, ktorý so svojimi dcérskymi spoločnosťami zaujíma poprednú trhovú pozíciu v oblasti tepelného hospodárstva a v súčasnosti hľadá vhodného kandidáta/-tku na posilnenie existujúceho pracovného tímu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3323465  Dátum zverejnenia: 1.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou