Obsluha tepelno-technických zariadení (TTZ) / Kurič

STEFE Banská Bystrica, a.s.

Miesto práce
Zvolenská cesta 1, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 600 EUR/mesiacPonúkaná základná zložka mzdy 6,68 €/hod., osobný príplatok 0,60 €/hod. za každú odpracovanú hodinu, príplatky za prácu v noci, cez víkend a sviatok v zmysle Zákonníka práce. Zamestnanec na tejto pozícii môže po zohľadnení počtu odpracovaných hodín a všetkých plnení dosiahnuť celkovú mzdu v priemernej výške 1.600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Na tejto pozícii bude hlavnou náplňou práce obsluha technologických zariadení plynových kotolní a kompaktných odovzdávacích staníc tepla, ich udržiavanie v prevádzkyschopnom stave, monitorovanie a dodržiavanie prevádzkových parametrov zariadení so zabezpečením max. hospodárnosti, odstraňovanie a oprava drobných porúch, spolupráca pri údržbe a revíziách zariadení. Vykonávanie práce je v dvojzmennej prevádzke. Miestom práce sú technické zariadenia spoločnosti v Meste Banská Bystrica.​

- požadujeme zdravotnú spôsobilosť na vykonávanie nočnej práce
- kuričský preukaz akejkoľvek triedy výhodou, nie je podmienkou.

- práca v úspešnej rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- rôzne programy starostlivosti o zamestnancov,
- motivujúci plat zodpovedajúci pracovnému zaradeniu,
- finančný príspevok na stravovanie v súlade so zákonom,
- ďalšie finančné plnenia na základe výsledkov spoločnosti,
- možnosť zvyšovania odbornej kvalifikácie súvisiacej s pracovným
zaradením (školenia, workshopy a pod.),
- 2 dni dovolenky naviac.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a úspešne prejdú interným výberom, budú pozvaní na osobný pohovor.

Osobné údaje uchádzačov uvedené v zaslaných životopisoch budú spracované v rámci skupiny STEFE. Pre viac informácií ohľadne spracúvania osobných údajov vo výberovom konaní na voľné pracovné miesto kliknite na https://www.stefe.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, tepelná energetika, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, zodpovednosť, manuálna zručnosť a tímo­vá spolupráca

Centrálne zásobovanie teplom, Výroba a predaj tepla a teplej úžitkovej vody.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4821380  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac