Obsluha strojov na opracovanie kameňa, výborné platobné podmienky

Štefan Poláček - POLA

Miesto práce
Na Tablách 3, okres Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zariadenia ( rezanie a opracovanie kamenných dosák) , výroba polotovarov na CNC a na píle na základe technickej dokumentácie

5 dňový pracovný týždeň, stravovanie v jedálni hradené v plnej sume zamestnávateľom.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na uvedené pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár, strojár alebo akékoľvek technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
CorelDRAW - Základy

technické myslenie, čítanie technických výkresov, zručnosť, spoľahlivosť, samostatnosť,

Firma bola založená v roku 2000. Zaoberá sa veľko a maloobchodom, výrobou, dovozom a vývozom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2837482  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou