Manažér klientského centra Allianz SP Michalovce

Ing. Štefan Mikuláško

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac- fixná mzda (1000 - 4000 eur) + odmeny, - fixná mzda je závislá od skúseností uchádzača,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednotka na trhu hľadá do tímu manažéra obchodnej skupiny a pripravovaného klientského centra, ktorý vykonáva činnosť na základe zmluvy o obchodnom zastúpení pre Allianz - Slovenskú poisťovňu.

- požadovaná prax vo vedení ľudí v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, obchodu, realít alebo telekomunikácií minimálne 2 roky
- vedenie tímu obchodníkov,
- vedenie vlastnej pobočky
- adaptácia, vedenie a motivácia obchodníkov,
- monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny,
- vedenie porád a podpora finančných agentov,
- nábor a výber obchodníkov do svojho tímu,
- podpora pri budovaní svojej kariéry,
- nástup dohodou,

- fixná mzda (1000 - 4000 eur) + odmeny,
- fixná mzda je závislá od skúseností uchádzača,
- štvrťročné odmeny
- atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku,
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti,
- príjemné pracovné prostredie,
- práca v kancelárii,
- moderný systém vzdelávania
- podporu pri nábore a výbere vhodných kandidátov,
- teambuildingy, zájazdy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, cieľavedomosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, vedenie ľudí, iniciatívnosť

Práca vo finančnom sektore v oblasti poisťovníctva v najrenomovanejšej poisťovni.
ID: 3899995  Dátum zverejnenia: 2.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac