Junior manager /aj bez skúseností/, manager pobočky

Štefan Kriak

Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a organizácia teamu. Podpora výkonnostnej činnosti a produkcie. Vytváranie rastového prostredia. Prispievanie k rozvoju firmy. Komunikácia s klientami, obchodnými partnermi a riaditeľmi. Administratívne práce nevyhnutné k vykonávaniu činnosti.
- Práca je v dynamickom kolektíve, kde sú dobré vzťahy a príjemná pracovná atmosféra prioritou.
- Nakoľko ide o je jeden z najlepšie platených sektorov nie len na Slovensku, ale aj v Európe, výhodou sú zaujímavé zárobky a finančné ohodnotenie
- Nové pozície obsadzujeme nakoľko v súčasnej ekonomickej situácii je extrémny dopyt po službách, ktoré pomáhajú znižovať mesačné výdavky. S našim aktuálnym tímom však už tento dopyt nestíhame spracovávať. A to nie len pre právnické, ale aj fyzické osoby a teda ľudí v bežných domácnostiach

Miesto výkonu práce:
Poprad
Liptovský Mikuláš
Ružomberok
Žilina
Trnava
Pezinok
Košice
Gelnica
Prešov
Michalovce

• flexibilný pracovný čas
• dovolenka nad rámec Zákonníka práce

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- firemné dovolenky
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- osobnostný rozvoj
- prístup k unikátnym informáciám
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Ochota a chuť pracovať
- vzdelávanie formou praxe
- kreativita
- tímovosť

Náš tím je dynamický kolektív mladých ľudí, ktorí vedia, čo od života očakávajú, kam smerujú a čo chcú dosiahnuť v najbližších rokoch. Zaoberáme sa auditom a plánovaním v rámci finančného trhu. Našou úlohu je kontrola existujúcich zmlúv, ich nastavovanie v prospech klienta, ale taktiež aj uzatváranie nových zmlúv, ktoré sú výhodné pre klienta, t. j. svojím klientom sprostredkúvame informácie a riešenia na finančnom trhu, ktoré sú pre nich najvýhodnejšie. Zaoberáme sa nielen riešením finančnej situácie našich klientov, ale neustále pracujeme na rozvoji osobnosti našich spolupracovníkov a na budovaní ich kariéry.
OVB Holding AG
ID: 4548190  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac