Technik výroby plastových komponentov/ Nastavovač vstrekolisov

STEEP PLAST Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavuje parametre na vstrekolisoch, rozbieha, resp. ukončuje výrobu,
- Montuje a demontuje formy,
- Overuje riadne fungovanie používaných výstupných zariadení,
- Zabezpečuje prvostupňovú údržbu nástrojov a zariadení,
- Zabezpečuje plnenie plánu svojho tímu pracovníkov v množstve, kvalite, dodacích lehotách,
- Kontroluje zhodu výrobkov vo vzťahu k ich špecifikáciám,
- Sleduje plnenie výrobného procesu podľa plánu, kontroluje dodržiavanie termínov výroby a dodávok,
- Zabezpečuje dodržiavanie výrobných procedúr, riadi a hodnotí operátorov svojho tímu vo výrobe,
- Zabezpečuje úplné dodržiavanie bezpečnosti práce,
- Podieľa sa na ohodnotení operátorov.

Práca v stabilnej, perspektívnej spoločnosti, s možnosťou postupného vývoja pracovnej pozície podľa motivácie a schopností kandidáta.

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu s fotkou a ručne napísaného motivačného listu v slovenčine, pokiaľ možno vo francúzštine, príp. angličtine na uvedenú e-mailovú adresu.

Budeme kontaktovať len uchádzačov vybraných na osobný pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

SPOLOCNOST HLADA 2 KANDIDATOV.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom, zasielajte prosím aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti STEEP PLAST Slovakia, s.r.o. v tomto znení :
\" Týmto dávam súhlas so spracovaním, správou a archiváciou mojich osobných údajov po dobu jedného roka v spoločnosti STEEP PLAST Slovakia, s.r.o. v zmysle zákona c. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.\"

Po uplynutí jedného roka, budú osobne údaje zlikvidované, v zmysle uvedeného zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

2- 3 ročné skúsenosti v oblasti plastovej výroby nevyhnutné, skúsenosti v oblasti obsluhy a nastavovania vstrekolisov DEMAG a v oblasti obsluhy robotov typu SEPRO sú výhodou.
Požadujeme technické a samostatné myslenie, a schopnosť samostatného riešenia dennej problematiky. Schopnosť pracovať v zmennej prevádzke, motivácia osobného a odborného rastu. Ovládanie cudzieho jazyka nie je podmienkou, ale výhodou.

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3698874  Dátum zverejnenia: 19.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac