Skladník

STEELTEC s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Organizácia skladu s materiálom na výrobu regálových komponentov, práca s vysokozdv. vozíkom Combilift
-Preberanie, označovanie a následné uskladnenie dodaného materiálu
-Dodávanie materiálu zámočníkom podľa požiadaviek daného projektu
-Premiestnenie hotových výrobkov z kovovýroby do lakovne
-Systematické nakladanie hotových výrobkov pripravených na transport k zákazníkovi
-Vedenie a evidencia príručného skladu spotrebného materiálu pre výrobu

Hľadáme nového kolegu do nášho tímu, ktorý so sebou prinesie skúsenosti z oblasti skladového hospodárstva, nové nápady a štruktúru do nášho existujúceho skladu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník

Počet rokov praxe

5

Platný preukaz na vysokozdvižný vozík, prax v oblasti skladového hospodárstva vítaná

Spoločnosť s rakúskym majiteľom zameraná na výrobu a predaj konzolových a paletových regálov pre európsky trh (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Belgicko, Holandsko, Anglicko, Francúzsko).
V súvislosti s veľmi pozitívnym obchodným vývojom prispôsobujeme našu spoločnosť narastajúcim nárokom.
Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňaju požiadavky prijatia do zamestnania, budú následne pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3910441  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.