Leiter der Produktion / Werksleitung

STEELTEC s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ihre Hauptaufgaben:
Leitung der Produktion von Regalsystemen (Kragarm und Palettenregale) aus Stahlträgern (IPE, UNP......)
 Personalakquisition - Personalbedarfs- und Personaleinsatzplanung
 Fachliche und disziplinarische Führung aller zugeordneten Mitarbeiter(innen)
 Qualität, Wirtschaftlichkeit und Termineinhaltung
 Fertigungsplanung und –steuerung
 Einführung von Prozessen (Zertifizierungen etc.)

Informácie o výberovom konaní

Pkt 1
Bewerbungen AUSSCHLIESSLICH in deutscher Sprache
Životopisy prosíme, zasielať len v NEMECKOM jazyku.

Pkt 2
Wir suchen Bewerber, die mit fundiertem know how und hoher Ambition das Wachstum unseres Unternehmens fördern;
Hľadáme uchádzača, ktorý svojim know how a ambicióznosťou prispeje k rastu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Strojárstvo, Stavebníctvo - Produkcia a manažment

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

wir erwarten:
-> ausreichende Fähigkeiten der deutschen Sprache
-> technische Ausbildung in Maschinenbau oder Bauingenieur (Hochbau)
-> Erfahrung in der Führung von Personal (dzt. ca 15 Mitarbeiter)
-> Erfahrung in der Produktion von Stahlkonstruktionen
-> hohe Bereitschaft in Flexibilität und Engagement
-> Kenntnisse im Betrieb eines Maschinenparkes (Stanzen, Schweißen, Oberflächenbehandlung);

Spoločnosť s rakúskym majiteľom zameraná na výrobu a predaj konzolových a paletových regálov pre európsky trh (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Belgicko, Holandsko, Anglicko, Francúzsko).
V súvislosti s veľmi pozitívnym obchodným vývojom prispôsobujeme našu spoločnosť narastajúcim nárokom.
Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňaju požiadavky prijatia do zamestnania, budú následne pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3588799  Dátum zverejnenia: 17.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac