1 500 - 1 800 EUR

Vedúci výroby/Leiter der Produktion

STEELTEC s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ihre Hauptaufgaben:
• Verantwortlich für die umfassende Leitung des technischen Bereichs
 Personalakquisition - Personalbedarfs- und Personaleinsatzplanung
 Fachliche und disziplinarische Führung aller zugeordneten Mitarbeiter(innen)
 Qualität, Wirtschaftlichkeit und Termineinhaltung
 Fertigungsplanung und –steuerung
 Einführung von Prozessen (Zertifizierungen etc.)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 Eur brutto - na základe kvalifikácie a dohody

Na pohovore budú upresnené ďalšie benefity .

Priťahuje Vás malý tím, nezvyčajná výzva s vysokými požiadavkami na Vaše profesionálne a osobné schopnosti, ale aj s veľkou kreatívnou slobodou? Moderný viacúrovňový model kompenzácie založený na spravodlivom pevnom plate a bonusovom systéme je samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Strojárstvo, Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
AutoCAD - základy
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálne prostredie na prácu v strojárskej profesii (najmä pokiaľ ide o zvárané konštrukcie / oceľové konštrukcie). Technická škola je veľkou výhodnou-ideálne v oblasti Produkcia a manažment.
Ceníme si prax vo výrobných a procesných riadeniach.
Požadujeme dostatočné vedomosti nemčiny (všetky dokumenty sú v nemčine!), angličtiny, výhodou je dobrá znalosť maďarského jazyka.
Znalosť používania programu AutoCAD alebo iných 2D / 3D návrhových programov.
Práca pre záujemcu, ktorý je otvorený - zodpovedný - orientovaný na výkon -flexibilný.

Spoločnosť s rakúskym majiteľom zameraná na výrobu a predaj konzolových a paletových regálov pre európsky trh (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Belgicko, Holandsko).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SteelTec s.r.o.
Sitnianska 671/1
949 01 Nitra
ID: 3588799   Dátum zverejnenia: 30.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 Eur brutto - na základe kvalifikácie a dohody