Konštruktér/Konštruktérka

STEELTEC s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 22, 949 01 Nitra
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do tímu s technickým myslením, či už kolegyňu alebo kolegu, šance sú vyrovnané.

- príprava technických podkladov, práca v AutoCad a SolidWorks
- zodpovednosť za výkresovú a sprievodnú dokumentáciu, riešenie technických úprav
- podpora pri zavádzaní produktov do výroby, práca v programe Excel
- príprava podkladov pre externé statické výpočty
- v prípade potreby komunikácia so zákazníkmi v nemeckom jazyku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

plný úväzok - nástupný plat od 1100 € ( výsledná mzda je predmetom dohody )

- zázemie stabilnej zahraničnej a expandujúcej spoločnosti
- podpora v osobnom a odbornom raste
- motivačné finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu
- práca v príjemnom prostredí
- flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 98 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- ovládanie práce v programoch AutoCAD a Solidworks
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita
- prax 1 rok na podobnej pozícií, alebo absolvent
technickej univerzity

VÝHODOU
- skúsenosti s oceľovými konštrukciami

Spoločnosť s rakúskym majiteľom zameraná na výrobu a predaj konzolových a paletových regálov pre európsky trh (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Belgicko, Holandsko).

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Sitnianska 671/1
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3412565   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   plný úväzok - nástupný plat od 1100 € ( výsledná mzda je predmetom dohody )