Reagujte bez životopisu
Logo STEELHAND, s. r. o.

Výškové práce / montér / lešenár / elektrikár / traktorista / strojník

STEELHAND, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Holandsko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
800 - 4 000 EUR/mesiacmožnosť vyplatenia zálohy, bonus k odpracovaným hodinám

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž, demontáž lešení a oceľových konštrukcií. Práca vo výškach a so zdvíhacou technikou. Elektrikársky dohľad a montovanie §22 a/alebo §23. Práca so stavebnými strojmi (báger, naviják) a s traktorom.

Hradené ubytovanie, cesta, bezpečnostná výstroj a náradie, vyžadované licencie. Odmeny za ukončené projekty (zahraničie).

Pri žiadosti o prácu je potrebné taktiež vyplniť krátky pracovný formulár: https://www.survio.com/survey/d/X2A1C6Y6A9X8Q9J0A .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zručnosť s ručným a elektrickým náradím, pozornosť a bdelosť pri práci veľmi dôležitá

Spoločnosť pôsobiaca v stavebnej oblasti. Pracujeme ako partie živnostníkov na stavbách so zameraním na výškové práce, lešenia a montáže oceľových konštrukcií. Na Slovensku aj v EU.

Kontakt

ID: 4650542  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac