Technik BOZP

Steelcon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľká Ida
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje dolnú hranicu. Finálna výška mzdy závisí od kvalít a skúseností kandidátov a bude predmetom osobných stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej výrobnej prevádzke špecializujúcej sa na výrobu priemyselných oceľových komínov, radi uvítame posilu pre oblasť H&S. Ak máte skúsenosti z výrobnej spoločnosti ako technik BOZP, považujete sa sa proaktívnu osobnosť a ako malé plus sa dohovoríte aj v angličtine táto ponuka je tu pre vás.

Náplňou práce je:
- vývoj, implementácia a udržiavanie zásad a procedúr bezpečnosti na pracovisku,
- participácia na hodnotení rizík na pracovisku, a príprava plánov na ich zmiernenie,
- koordinovanie a dohľad nad bezpečnostnými školeniami a vypracovanie núdzových plánov a procedúr,
- prešetrenie a evidencia pracovných úrazov, vypracovanie nápravných a preventívnych opatrení,
- sledovanie príslušnej legislatívy a prípadných zmien,
- udržiavanie príslušnej evidencie v oblasti H&S
- starostlivosť o agendu OOPP

- Finančný príspevok na stravovanie
- Príspevky pri významných životných udlaostiach a pracovných výročiach
- možnosti vzdelávania na pracovisku

Uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. V prípade, že váš profil spĺňa naše kritériá, budeme vás v dohľadnej dobe kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

-Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii idálne z výrobného prostredia
- Angličtina na komunikatívnej úrovni (úroveň B1)
- Výborná znalosť príslušnej legislatívy
- Schopnosť posudzovať riziká a vykonávať bezpečnostné audity
- Výborné komunikačné a organizačné zručnosti,
- Platné odvedčenie bezpečnostného technika,
- organizačné zručnosti, proaktívna osobnosť

Steelcon Slovakia a jej materská spoločnosť Dominion Steelcon je globálne pôsobiaca medzinárodná spoločnosť. Naše oceľové komíny možno nájsť kdekoľvek vo svete v rôznych závodoch, predovšetkým v energetickom a výrobnom sektore.
Spoločnosť je popredným výrobcom voľne stojacich samonosných oceľových komínov do výšky 140 metrov. Steelcon Slovakia je členom skupiny Dominion Group s približne 5 000 zamestnancami na celom svete. Po celom svete bolo dodaných viac ako 7000 oceľových komínov Steelcon, a preto je celkový koncept spoločnosti Steelcon v tomto odvetví jedinečný.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4662019  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac