Vedúci skupiny - predák

InduServ STEEL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 20 € / hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou PREDÁKA je predovšetkým:
- samostatné vedenie pracovnej skupiny 8 – 20 pracovníkov (zámočníkov, zváračov a pomocníkov) pracujúcich na zmeny,
- organizovanie zverenej časti oblasti výroby,
- komplexná zodpovednosť za termíny, kvalitu, zdroje a personál v priradenej výrobnej oblasti.

- zaujímavá a zodpovedná náplň práce s ďalšími možnosťami rastu,
- pružné nastavenie pracovných podmienok a veľmi dobrá pracovná klíma v spoločnosti,
- práca na dve zmeny vo výrobnej hale, predpokladaný pracovný čas je 10 hodín denne, možnosť pracovať 7 dní v týždni, práca na turnusy (20/10), v prípade záujmu a dohody možnosť pracovať viac ako 180 hodín / mesačne,
- ponúkaný plat je vo výške od 20 € / hodinu s možnosťou ďalších príplatkov v závislosti od pracovných skúseností, kvalifikácie a veľkostí vedenej skupiny,
- slovensky hovoriaci pracovný kolektív,
- ubytovanie zabezpečuje a hradí spol. STEEL CONSULT s.r.o..

Spoločnosť STEEL CONSULT s.r.o. dlhodobo spolupracuje s nemeckými a rakúskymi obchodnými partnermi pracujúcimi v oblasti výroby oceľových konštrukcií a kompletne zastrešuje predovšetkým oblasti výroby týkajúce sa zámočníckych a zváračských prác. Pre neustále sa rozširujúci kolektív pracovníkov hľadáme predáka, ktorý bude riadiť pracovnú skupinu.
Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis na e-mail: [email protected].

Vo Vašej žiadosti (alebo do záveru životopisu) priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: „Dávam súhlas spoločnosti STEEL CONSULT s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.“

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie v odbore zodpovedajúce ponúkanej pracovnej pozícii a skúsenosti v prevádzkach výroby ťažkých oceľových konštrukcií (montáž, zváranie)
- výborné praktické znalosti z oblasti zvárania – v ideálnom prípade aj s platnými certifikátmi 135/136/138
- skúsenosti s vedením pracovnej skupiny
- dobré organizačné schopnosti (rozdeľovanie a koordinácia práce jednotlivým podriadeným pracovníkom)
- nutná znalosť čítania technologických výkresov
- schopnosť pracovať pod tlakom
- lojalita, spoľahlivosť a dôveryhodnosť
- prax s obsluhou vysokozdvižného vozíka a mostového žeriavu
- vyžadujeme znalosť nemeckého jazyka na úrovni zodpovedajúcej vedúcej pozícii (schopnosť bez problémov komunikovať s klientom, resp. inými poverenými osobami v cudzom jazyku, organizácia práce, riešenie krízových situácií, atď.).

Spoločnosť InduServ STEEL s.r.o. v rámci svojej činnosti dlhodobo spolupracuje s nemeckými a rakúskymi obchodnými partnermi pracujúcimi v oblasti výroby oceľových konštrukcií a podľa požiadaviek zastrešuje realizáciu odborných prác.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2756463  Dátum zverejnenia: 30.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 20 € / hodinu