Automechanik / Dubnica nad Váhom

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiaczákladný plat 1 300 eur + prémie za výkony

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie údržbových a opravárenských prác na kamiónoch
- operatívne výjazdy

- zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s vyše 20 ročnou tradíciou, ktorá má vo svojom vozovom parku viac ako 400 kamiónov
- sociálny program pre zamestnancov (relaxačné pobyty, firemné akcie)
- možnosť čerpania sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia
- možnosť sebarealizácie

Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou spoločnosti s vyše 20 ročnou tradíciou s viac ako 900 zamestnancami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť a technické znalosti v oblasti nákladných vozidiel

Výhodou, nie podmienkou je:
- prax so servisom a opravami nákladných vozidiel
- vodičský preukaz skupiny C, E

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4790379  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac