Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič MKD linková preprava, voľné víkendy, 2.300€ v čistom

STD Donivo s.r.o.

Miesto práce
Česko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihned
1 000 EUR/mesiac+ odmeny, ktoré tvoria celkový príjem 2.300, -EUR v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie vybavenej súpravy v krajinách EÚ, pravidelné linky AT - DE a späť, s voľnými víkendami
• Linky začínajú a končia v AT (LINZ) - zvozy a vývozy do AT (LINZ) zabezpečené firemnými automobilmi
• Dodržiavanie pracovného rozvrhu (podľa predpisu ES č. 561/2006) a určenej trasy
• Vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov

• Nové, max. 3-ročné, plne vybavené nákladné vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou, so zabezpečeným servisom VOLVO
• Zácvik a zaškolenie nových vodičov
• Automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami
• Vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
• Firemný mobilný telefón
• Prémia za úsporu pohonných hmôt
• Zabezpečené a hradené ubytovanie
• Zdravotná starostlivosť v zahraničí je zabezpečená asistenčnou službou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodič MKD

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič nákladného vozidla

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Flexibilita, samostatnosť, seriózny prístup k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť
• Orientačné, geografické zručnosti, práca s navigačnými systémami
• Vodičský preukaz C, E, platná karta vodiča, KKV (kód 95), ADR výhodou
• Zdravotná a psychická spôsobilosť

Spoločnosť STD Donivo s.r.o. bola založená v roku 2017 v Prahe, v Českej
Medzi oblasti podnikania patrí medzinárodná kamiónová doprava.
V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu, neváhajte nás kontaktovať na telefónnych číslach:
SK : +421 917 628 262
CZ: + 420 728 235 046

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4252502  Dátum zverejnenia: 28.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac